Thursday, 30 July 2009 00:00

Vai burāt apkārt pasaulei var jebkurš?

Norvēģu pāris Hendriks un Nina nopirka 26 pēdu jahtu pēc tam, kad banka atteicās viņiem dot kredītu savas mājas iegādei. Kopš 2004. gada šī jahta ir viņu vienīgās mājas un pāris ir jau pusceļā apkārt pasaulei. Un viņi nav vienīgie. Katru gadu vairāki desmiti privātu norvēģu jahtu veic pārbraucienus pāri Atlantijas okeānam. Daudzi no viņiem ar domu turpināt savu ceļojumu kā pilnvērtīgu pasaules apceļošanu.

Vai ar 1976. gadā būvētu nepilnus 8 m garu jahtu ir iespējams ceļot tik tālu? Izrādās, ir gan. Un šis norvēģu pāris tam ir labs pierādījums.

Šim piedzīvojumus mīlošajam pārim ir arī savs blogs angļu valodā ar kuru varat tuvāk iepazīties šeit.

http://bikasailing.blogspot.com/

Teiksiet, ka viņi jau ir norvēģi un noteikti tiem vēl daudz naudas arī palicis mājās? Un domāsiet, ka bez kārtīgiem sponsoriem, kā mūsu pašu Mildai neiztikt, lai uzsāktu ko tik nopietnu? Tad paskaties video par ungāru un viņa 19 pēdu jahtu. Ari viņš ir laimīgs pasaules apceļotājs un tik drīz vēl burāšanu pie malas mest netaisās.

Tik tālu par norvēģiem un citiem ārzemniekiem. Bet kā ir ar laviešiem? Vai laiks kārtīgiem piedzīvojumiem nav pienācis arī Tev?!

Media

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE