Tuesday, 03 January 2017 15:03

5 aizraujoši blogi par ceļošanu apkārt pasaulei ar buru laivu

5 aizraujoši blogi par ceļošanu apkārt pasaulei ar buru laivu Foto: S/V Delios / svdelos.com

Dzīvesveidam - dzīvot uz jahtas un ceļot ar to apkārt pasaulei piemīt īpašs valdzinājums.

Kādu gandarījumu šāds dzīvesveids sniedz tiem, kas to izvēlas? Ar kādiem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem viņi saskaras? To ļauj uzzināt viņu stāsti blogos, video blogos vai sociālajos tīklos, kuriem seko desmitiem tūkstoši interesentu.

Piedāvājām iepazīties ar pieciem populārākajiem blogiem, kurus vienā sarakstā apkopojis burātājs Mets Garands no Meinas, ASV. Arī pats Mets un viņa sieva Skaije ir vieni no tiem, kas izvēlējušies dzīvi uz jahtas+.

Sailing La Vagabonde+ (video blogs) - simpātisks pāris no Austrālijas - Railijs un Elejana kopš 2014. gada ceļo ar buru jahtu La Vagabonde un savus piedzīvojumus dokumentē ar video stāstu palīdzību. Viņi ir šķērsojuši Vidusjūru, Atlantijas okeānu, Karību salu reģionu un Kluso okeānu. Šobrīd atrodas Jaunzēlandes Ziemeļsalā.

S/V Delos+ (video blogs, senāki stāsti atrodami arī blogā) - triju cilvēku komanda - kapteinis Breeyawn (Braiens), Kazza (Karīna) un The Braidster (Breidijs) burā apkārt pasaulei un ar saviem video stāstiem aicina ikvienu doties viņiem līdzi šajā ceļojumā. Šobrīd atrodas Madagaskarā.

Sailing Totem+ (blogs, īpaši noderīgs tiem, krui burā kopā ar bērniem) - Behana, Džeimijs un viņu trīs bērni - Nialla, Mairens un Siohana ar jahtu apkārt pasaulei ceļo jau astoņus gadus. Šobrīd atrodas Džeksonvilā,  Frloridā / ASV.

Sailing Simplicity+ (blogs, video) - Terēzas un Bena Keriju stāsts. Viņi ir burātāji, rakstnieki, kinematogrāfi un piedzīvojumu meklētāji. Ņemot vērā klimata stāvokli uz zems, viņu ceļojums viss sākās ar vēlmi uzzināt, vai aisbergi vēl ir sastopami…Šobrīd jahta atrodas Meinā, ASV uz tehnisko aprūpi.

Turf to Surf+ (blogs, video) - burātājas un piedzīvojumu meklētājas Tašas (Tasha) blogs par viņas un viņas drauga ceļojumiem apkārt pasaulei ar buru jahtu.

 

Zini citu interesantu burāšanas ceļojumu blogu? Iesaki komentāros!  

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE