Sunday, 10 April 2016 15:13

Tu nevari saukt sevi par burātāju, kamēr neesi pabijis šajās 11 vietās

Tu nevari saukt sevi par burātāju, kamēr neesi pabijis šajās 11 vietās Ilustratīvs foto

Ja esi pabijis visās šajās vietās, tad Tu esi rūdītāks par komandtiltiņa logu nemierīgā pārgājienā ar paģirainu komandu, un, iespējams, esi nacionālais varonis.

1) Bilžu* dziļākajā nostūrī. Tur, kur var atrast nomaldījušos ‘krokšus’ vēl no tiem laikiem, kad cilvēkiem vēl bija nedaudz pašcieņas. Atceries tās dienas? Pirms veidnē izlietiem apaviem? Kuru gan uztrauc tas, ka gumijas kurpes mazina iespēju iet bojā no strāvas trieciena; kāda jēga, ja tās palielina iespējas nekad neatrast dzīves biedru? Turpināsim.

*bilžas - telpa zem jahtas grīdas, kur satek ieplūdušais ūdens

2) Augšā mastā, un ne tikai selfija dēļ. Nav nozīmes, cik augsts tas ir, telefonu atstāj uz klāja. Ja tas tev augšā ir nepieciešams, iespējams, tu izmantosi abas rokas, neatkarīgi no tā, ar kādu situāciju tev ir jātiek galā.

3) Valstī vienīgajā jahtu piederumu veikalā. Un apgabalam nav nozīme. Vari ieskaitīt šo punktu arī tad, ja tev ir bijis jābrauc uz ēzeļa trīs dienas, vadoties pēc kartes, ko kāds, kurš domādams, ka meklē vēstniecību, to tev ir uzzīmējis uz rokas. Ja atradi vienalga kādu svarīgu detaļu vai priekšmetu, kuru meklēji, kad tu tur nonāci - tālāk vari nelasīt, jo tu esi melis un tev nevar ticēt.

4) Ahterī, lai dziļi ieelpotu. Jo esi jurā 16.72 dienas un jo citādi, kad tā kaitinošā persona tevi sauc tajā muļķīgajā iesaukā, kurā viņa vienā brīdī ir sākusi tevi saukt, tu esi gatavs pārvērst viņu par salauztu kaulu kaudzi.

5) Forā vētras laikā, lai nostiprinātu lūku, kas ir vienīgā lieta, kas atrodas starp tevi un satikšanos ar taviem komandas biedriem nākamos 50 gadus, lai iedzertu, un lai mazāk nekā pusstundas laikā pateiktu sasteigtus atvadu sveicienus it visam ko jebkad zināji.

6) Britu Virdžīnu salās (apmaksāts saturs)

7) Kaut kur, kur tev nav bijusi interese doties un kas aizņēma ellīgi daudz laika, lai tur nokļūtu (Kādreiz) tāda ir burāšana.

8) Tetovēšanas salonā, lai iemūžinātu savas avantūras ar nenomazgājamu tinti, bet tik mazā apmērā, cik vien tas ir iespējams uz gaumīgi diskrētām ķermeņa daļām.

9) Sabangotā jūrā, ejot pret viļņiem, kuru augstums ir lielāks nekā attālums starp tiem, kas lika tev justies sliktāk par dusmām, kas tev bija uz dzīvi.

10) Sānu klājā, lai patērzētu ar kapteini. Ne par tavu apburošo personību, solīdo sniegumu un saprātīgu rīcību. Nē, tā ir cita veida saruna, tāda, kuru agri vai vēlu dabū izbaudīt katrs burātājs, jo tu tak esi jūras vilks. Un tā nāk kopā ar etiķi. Un čipsiem. Nedomā par to pārāk daudz.

11) Apkārt pasaulei, vienatnē, bez pieturvietām. Nē, mēs arī neesam to paveikuši. Bet kāda jēga pārbaudei, ja to visi iziet?

Redaktora piebilde: 6. punkts ir joks, gadījumā, ja to nesapratāt. Mums nav satura, kas ir sponsorēts.

Šis raksts sākotnēji publicēts blogā The General Alarm 2016. gada 7. aprīlī. Autors: The General Alarm
 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE