Sunday, 28 April 2013 01:09

ANGELFISH (īsfilma)

Amerikāņu režisora Mihaela Tjuburska īsfilma "Angelfish" ir stāsts par jaunu vīrieti Augustu, kuram dzīvē nav mērķa un kurš, meklējot nošķirtību no sabiedrības, pārceļas dzīvot uz jahtas Īstriverā, Ņujorkā.

M.Tjuburskis: “Kopš pārcelšanās uz Ņujorku, mani fascinējusi cilvēku subkultūra, kas dzīvo uz laivām, kas apslēptas vienas no pasaulē lielākās metropoles upju pietekās, kanālos un upēs. Šī ideja un stāsts par jaunu vīrieti, kurš dzīvo virs zivju veikala  ķīniešu kvartālā, man kļuva par meditatīvu stāstu par pārvākšanos no pilsētas uz atklātiem ūdeņiem, lai meklētu to, ko nav iespējams atrast pilsētā”.

Filmā ir attēlotas divas laivas. Viena, mazākā laiva, uz kuras dzīvo galvenais varonis. Otra ir 75 pēdu koka šoneris, kuru būvējis burātājs un piedzīvojumu meklētājs Reids Stovs, kas pats arī parādās filmā. Filmā tiek citēta slavenā franču burātāja Bernārda Motisjēra grāmata “Tālais ceļš” (“The Long Way”).

Mihaels Tjuburskis ir neatkarīgs kinorežisors no Ziemeļvermontas, ASV, kas šobrīd dzīvo Bruklinā. Viņš ir uzņēmis dokumentālās filmas, īsfilmas, reklāmas, kas ieguvušas balvas dažādos filmu festivālos.

Filma:  Angelfish

Režisors: Mihaels Tjuburskis (Michael Tyburski)

Kinematogrāfija: Tods Banhāzls (Todd Banhazl)

Mūzika: Keiss Kenifs (Keith Kenniff)

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE