Wednesday, 11 May 2011 11:18

Baltic Sailing Week'11

Baltic Sailing Week’11 (BSW) ir Latvian Sailing Team un JK „Auda” organizēts projekts Latvijas burātājiem un visiem interesentiem, kas vēlas apgūt burāšanas sporta veidu.

No 2011. gada 06. jūnija līdz 12. jūnijam BSW ietvaros tiek organizēti sacīkšu un match race sacīkšu treniņi Daugavā. Treniņnedēļa noslēdzas ar Baltic Sailing Week Kausa izcīņas sacīkstēm īsajās distancēs Daugavā un Rīgas jūras līcī 11. un 12. jūnijā.
BSW treniņu dienās no 06. līdz 10. jūnijam tiks izliktas boju sacīkšu distances un atstrādāti dažādu standartsituāciju elementi – starta procedūras, manevri pie zīmēm un distancē. Pēc treniņiem – situāciju analīze.
Treniņos un match race treniņsacīkstēs pieaicinātie speciālisti Valdis Alviķis un Arnis Mežulis asistēs uz ūdens ar pavadošo motorlaivu.
Treniņu dienās paredzētie treniņu laiki: no 10:00 līdz 15:00 (rīta treniņš) un no 18:00 līdz 20:00 (vakara treniņš) – procesā iespējamas izmaiņas!
Treniņu akvatorija – Daugavā pie Vanšu tilta vai Daugavgrīvā pie JK „Auda”.
 
Šobrīd treniņiem pieteiktas 4 laivas: jahta „MMM.” X- 35 – Latvian Sailing Team, jahta „For Sale” A-40 – JK „Auda” un divas Skippi tipa laivas – Pilsētas jahtklubs. Individuālajiem interesentiem ir iespēja pieteikties komandās uz šīm laivām, kā arī citām jahtu komandām ņemt dalību treniņos un sacīkstēs.
 
Visiem interesentiem sīkāka informācija pa tel. +371 29171615vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., sekojiet jaunumiem LST mājas lapā www.latviansailingteam.lv 

​Teksts: Andrejs Buls

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE