Wednesday, 11 May 2011 11:29

Latviešu - igauņu 4+4 komanda

Šosezon Latvian Sailing Team (LST) sadarbībā ar Estonian Sailing Center veido jaunu jūras jahtu burāšanas komandu 4+4 uz X-35 OD bāzes. Mērķis – apvienot labākos burāšanas speciālistus no abām valstīm ar pietiekošiem finanšu līdzekļiem un augstākās klases ekipējumu, lai varētu sacensties ar labākajām pasaules burāšanas komandām.

4+4 komandas sastāvs: Mati Sepp, Andrejs Buls (LST), Indars Kalniņš (LST), Raul Grigorjev, Rihards Priedītis (LST), Oskars Kaminskis (LST), Karl Kolk, Arvi Kink. 4+4 2011 g. sezonas sacīkstes: X-35 OD World Championship 15.-20.augusts., X-35 OD Finland Cup 14.-15. maijs, X-35 OD Helsinki Race  28.-30 jūlijs.

Rīt agri no rīta dodamies uz Tallinu, kur divas dienas paredzēta treniņprogramma, gatavojoties sacīkstēm sestdien un svētdien, Helsinkos notiekošajā - Finland Cup X-35 OD. Riharda Priedīša vietā startēs Toms Tutāns. Pārējais komandas sastāvs no LST - Andrejs Buls, Oskars Kaminskis un Indars Kalniņš.

Šī ir pirmā nopietnā komandas 4+4 sacīkste, gatavojoties Pasaules Čempionātam Dānijā.

Pēc sacīkstēm - 15. maijā LST jaunā X-35 sacīkšu jahta "MMM." nāk uz Rīgu.Ceram ierasties OstuSkatos - 17. maija no rīta un sākt treniņprogrammu Latvijā.

Teksts/Avots: Andrejs Buls, Latvian Sailing Team

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE