Wednesday, 08 May 2019 10:26

Preiss pārliecinoši kļuvis par pasaules čempionu Formula Windsurfing klasē

Preiss pārliecinoši kļuvis par pasaules čempionu Formula Windsurfing klasē Foto: Patrik Pollak / Int Formula Windsurfing Class

Vindsērfinga burātājs Jānis Preiss maija sākumā izcīnīja pasaules čempiona titulu Formula Windsurfing klasē.

Sacensībās, kas notika Portimau pilsētā Portugālē, Preiss uzvarēja piecos no septiņiem braucieniem, no kuriem divi sliktākie rezultātu tika izslēgti. Tas Preisam deva iespēju kļūt par absolūto sacensību uzvarētāju.

Otro vietu izcīnīja Migules Martiņo (Portugāle), bet 3. vietu - Martins Ervins (Igaunija).

Čempionātā no Latvijas startēja vēl četri burātāji.

Jānis Rencis izcīnīja 5. vietu, Romualds Zelčs - 10. vietu, Mārtiņš Dzirnieks - 14. vietu, Kristaps Dzirnieks - 17. vietu.

Sacensībās notika no 28. aprīļa līdz 2. maijam. Tajās kopumā startēja 18 burātāji no septiņām valstīm.

Avots: formulawindsurfing.org