Monday, 27 May 2013 09:00

Korejas lielākais burāšanas pasākums - Korea Cup International Yacht Race (VIDEO)

Korea Cup International Yacht Race ir Korejas lielākais un ievērojamākais burāšanas pasākums, kas šogad notika no 16.-22.maijam jau sesto reizi. No 38 komandām, kas bija pieteikušās, startēja 25. Kopā piedalījās 209 burātāji no Āzijas, Eiropas, Amerikas un Okeānijas, kopā 10 valstīm - Kanādas, Francijas, Lielbritānijas, Honkongas, Jaunzēlandes, Krievijas, Peru, Spānijas, ASV un Korejas.

Komandas sacentās gan pie Korejas austrumu krasta ar galveno bāzes vietu Uljinā (North Gyeongsang province), gan jūrā. Kopējā vairākdienu sacīkšu distance bija ap 250 jūras jūdzēm, kas ietvēra arī nakts pārgājienu un burāšanu ap gleznainajām Liankortas jeb Dokdo vulkāniskajām saliņām ar dabas rezervāta statusu.

Kopvērtējumā pirmā vieta krievu komandai "Carrera" (RUS), otrā korejiešu un fraņču komanda "Accanito" (FRA/KOR), trešie korejiešu, austrāliešu, britu, japāņu un jaunzēlandiešu apvienotā komanda "Team Bare Essentials" (KOR). Komandu sacīkstēs kopējā vērtējumā uzvarēja korejieši "Team Junbuk". Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Video: sacīkšu atklāšana un kopsavilkums.

 

Media

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE