Tuesday, 06 August 2013 12:19

Alekss Tomsons ātrākai Volvo Sailing Speed Challenge sacīkstēs Kouzā

Pirmdien par “Cowes Week 2013” ietvaros rīkoto labdarības sacīkšu “Volvo Sailing Speed Challenge” uzvarētāju negaidīti kļuva Alekss Tomsons (“Alex Thomson Racing”).

Pēdējo "Vendée Globe" sacīkšu 3.vietas ieguvējs Tomsons mērojās spēkiem ar Olimpisko medaļnieku un 2013.gada pasaules čempionu vindsērfingā Niku Dempsiju (Nick Dempsey), 2008.gada Olimpisko čempionu Laser klasē Polu Gudisonu (Paul Goodison), kas sacentās “Moth” klases jahtu, kā arī ekstrēmo kaitbordistu, kas 2012.gada oktobrī uzstādīja rekordu pāri Lamanšam Semu Lutmanu Pauku (Sam Lutman-Pauc).

Laikasptākļi sacīkstēm bija sarēžģīti, kas nāca par labu tieši Tomsonam: 10 -15 mezglu mainīga stipruma vējš, 2-3 mezglu stipras straumes un stipras plūdmaiņu straumes, kas pārvietojās vienā virzienā ar vēju.

“Volvo Sailing Speed Challenge” sacīkstes notika slavenās “Aberdeen Asset Management Cowes Week 2013” ietvaros un tika rīkotas pirmo reizi. Tomsons iegūto naudas balvu £ 1 000 apmērā ziedos Lielbritānijas vadošajai 2012.gada Londonas Olimpisko un Paraolimpisko spēļu sportiskā mantojuma glabājuma labdarības organizācijai “Sported'”.

“Aberdeen Asset Management Cowes Week 2013” notiek līdz 10.augustam un tai var sekot līdzi arī tiešsaistē

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE