Wednesday, 07 August 2013 15:24

Pēc garās distances sacīkstēm ORC EČ Bellatrix kopējā vērtējumā pakāpjas par vietu uz augšu

Trešdien noslēdzās divu dienu jūras sacīkstes garajā distancē Revengegrundet - Skanskobb, kas bija sadalīta vienā īsā un vienā garā posmā.  ORC 2 grupā startējošajai BELLATRIX (LAT 4991) pēc garās distance savas pozīcijas kopējā vērtējumā izdevies labot tikai nedaudz.

LST komanda, kas ofšorsacīkstēs finišēja 10-ie, no 12-as vietas rezultātā ir pakāpusies uz 11-o vietu. Pirmā finišēja igauņu jahta AMSERV (EST 550), 2.vietā - TEKNOVA/ALBATROSS RACING (SWE 70), 3.vietā - OLYMPIC (EST EST463).

Kopvērtējumā līdzšinējā līdere - igauņu PREMIUM (EST 499), kas garajā distancē bija 5-ā,  apmainījās vietām ar 2.vietā esošo TEKNOVA/ALBATROSS RACING (SWE 70). Bet 3.vietā esošo vāciešu jahtu SILVA HISPANIOLA (GER 5611) nomainīja XENIA (GER 6544).

ORC 1 grupā garās distances sacīkstēs pirmā bija norvēģu jahta CAMILLA (NOR 12811). Kopvērtējumā tas jahtai ļāva pakāpties no 3-ās vietas uz 2-o. TRUCKNOR WOLF (NOR 12000) ofšorsacīkstes finišēja 2-ā vietā, kas kopvērtējumā jahtas pozīcijas neietekmēja un tā joprojām ir līdere. 3.vietā garajā distancē finišēja zviedru BLIXT PRO SAILING (SWE 1152),  kopvērtējumā nokrītot uz 3.vietu.

ORC 3 grupā pirmā finišēja zviedru TEAM ARKEN ZOO (SWE 88), kopvētējumā no 3.vietas pakāpjoties uz 1-o un ārā izspiežot igauņu SUGAR 2 (EST 711). SUGAR 2 finišēja 3.vietā un kopvērtējumā ieņem 2.vietu. Otrā finišā ieradās HALBTROCKEN (GER 5564). 

Veiksmīgas garās sacīkstes bija Lietuvas komandai JIGY JIGY (LTU 1034), kas kopējā ieskaitā no 17.vietas pakāpušies uz 8-o. Garās distances sacīkstēs viņiem 5.vieta. 

Veicamās distances garums katrai grupai bija atšķirīgs: ORC 1 - 153 j.j., ORC 2 - 98 j.j. un ORC 3 - 84 j.j.

Nākamās sacīkstes, kas būs īsās - piekrastes pret/pa vējam, plānotas rīt, 9.augustā.

 

REZULTĀTI KOPVĒRTĒJUMĀ PĒC 3.DIENAS

ORC 1 (10 jahtas)

  1. NOR 12000  - TRUCKNOR WOLF (TP 52) / vieta nemainās
  2. NOR 12811  - CAMILLA  (Cookson 50) / par vietu uz augšu
  3. SWE 1152  - BLIXT PRO SAILING  (TP52) / par vietu uz leju

ORC 2 (20 jahtas)

  1. SWE 70  - TEKNOVA/ALBATROSS RACING (First 40)  / par vietu uz augšu
  2. EST 499  - PREMIUM (X-41) / par vietu uz leju
  3. GER 6544  - XENIA  (XP 44) / par divām vietām uz augšu

11. LAT 4991  - BELLATRIX (X-41) / par vietu uz augšu

ORC 3 (30 jahtas)

  1. SWE 88  - TEAM ARKEN ZOO (First 36.7) / par divām vietām uz augšu
  2. EST 711  - SUGAR 2 (NM38 ) / par vietu uz leju
  3. EST EST646 - KATARIINA II (Arcona 340) / uz augšu par divām

 8. LTU 1034  - JIGY JIGY  (A 35)  - 33,00  / par deviņām vietām uz augšu

Visi rezultāti: ŠEIT

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE