Sunday, 21 October 2012 22:23

CATAMARANS CUP 2012: sacensības un atpūta nedēļas garumā

CATAMARANS CUP 2012:  sacensības un atpūta nedēļas garumā Publicitātes foto

Sestdien, 20.oktobrī, vienā no lielākajām Atēnu ostām Marina Alimos (Grieķija) sakās starptautiskā, nedēļu garā katamarānu regate – CatamaransCup.

Šogad tā notiek jau trešo reizi un ir pulcējusi 24 komandas no pavisam 10 valstīm, kopā ap 260 cilvēku.

Regates dalībnieku lielajā pulkā ir arī vairāki burātāji no Latvijas: Edgars Salmanis (kapteinis un katamarāna Kani Keli īpašnieks), Gatis Rozenfelds, Kristīne Kanska, Māra Ašme un Jānis Vejs. Visu nedēļu viņi apdzīvos katamarānu Lagoon 420.

Sacensības sākās 21.oktobrī, un  ilgs līdz 24.oktobrim. 25.oktobrī paredzēti uzvarētājkomandu mači, bet oficiālais noslēgums būs 26.oktobrī.

Katrā sacensību dienā komandas veiks atšķirīgu distance, tādejādi aptverot vairākas Grieķijas saliņas.

Pirmajā dienā maršruts veda no Atēnām uz Aeginu (18 j.j.), otrajā dienā no Aeginas komandas tālāk dodas uz Porosu (15.j.j), trešajā  -  no Porosas uz Porto Heli (30j.j.), bet pēdejā sacīkšu dienā no Porto Heli uz Nafplionu (24j.j.).

Katras dienas beigās būs apbalvošana. Bet sacensību uzvarētājam (kopvērtējumā) tiks piešķirta  balva – čārtera iespēja uz luksus katamarāna Lagoon 620 kopā ar sacensību organizatoru Istion Yachting 5000 eiro vērtībā.

Catamaran Cup ir starptautiska regate, kuru 2010.gadā aizsāka Istion Yachting. Tā notiek Grieķijā un apvieno sevī ne vien sacensības, bet arī atpūtu vienas nedēļas garumā ar iespēju izbaudīt Grieķijas un to salu burvību.  Regtes moto: burā, izklaidējies un esi laimīgs! 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE