Monday, 09 January 2017 18:58

Valsts līdzfinansējums nacionālajam burāšanas centram Ķīšezerā plānots pērnā gada apmērā

Valsts līdzfinansējums nacionālajam burāšanas centram Ķīšezerā plānots pērnā gada apmērā Foto: Valdis Ēlerts

Bērnu un jauniešu sporta burāšanas centra Pāvu ielā 14, Rīgā uzturēšanai arī šogad ierosināts atvēlēt 24 188 eiro lielu valsts līdzfinansējumu, 5. janvāra sēdē lēma Latvijas Nacionālās sporta padome.

Bērnu un jauniešu sporta burāšanas centrs ir nacionālā sporta bāze, kurā 99, 999% kapitāla daļu pieder valstij Izglītības un zinātnes ministrijas personā. Tā pārvaldību šobrīd nodrošina SIA  “Sporta centrs “Mežaparks””, bet faktiskais apsaimniekotājs ir biedrība “Rīgas jahtklubs”.

Finansējums tiek piešķirts no valsts budžeta programmas 09.00.00. “Sports” apakšprogrammas 09.04.00 “Sporta būves”, kas ir paredzēts sporta bāzu saimnieciskās darbības nodrošināšanai.

Latvijas Nacionālā sporta padome 5. janvāra sēdē atbalstīja valsts īpašumā esošo nacionālo sporta bāzu saimnieciskās darbības nodrošināšanai kopumā 627 957 eiro apmērā, tai skaitā 44 344 eiro lielu dotāciju SIA "Sporta centrs "Mežaparks"". 

Saskaņā ar Sporta likumu pēc gadskārtējā valsts budžeta likuma pieņemšanas Latvijas Nacionālā sporta padome izskata sporta budžeta sadalījumu+ normatīvajos aktos paredzētajās budžeta apakšprogrammās un iesniedz priekšlikumus apstiprināšanai (rīkojuma veidā) izglītības un zinātnes ministram.  

Kopumā šogad sporta atbalstam ieplānots izlietot 49 811 864 eiro.

Avots: izm.gov.lv 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE