Sunday, 15 January 2017 14:13

Sporta burāšanas centram Ķīšezerā piešķir 24 188 eiro lielu valsts dotāciju

Sporta burāšanas centram Ķīšezerā piešķir 24 188 eiro lielu valsts dotāciju Foto: Valdis Ēlerts

Bērnu un jauniešu sporta burāšanas centra Pāvu ielā 14, Rīgā (Ķīšezerā) uzturēšanai no valsts budžeta piešķirts līdzfinansējums 24 188 eiro apmērā.

Dotācija paredzēta centra saimnieciskās darbības nodrošināšanai.

Valsts īpašumā esošo sešu nacionālo sporta bāzu saimnieciskās darbības nodrošināšanai pavisam piešķirti 627 957 eiro.

SIA “Bobsleja un kamaniņu trasei  “Sigulda”” piešķirta lielākā dotācija - 314 425 eiro, bet biedrībai “Latvijas Jātnieku federācija” (Sporta centrs “Kleisti”) mazākā summa - 9 tūkstoši eiro.

Valsts dotācija centram piešķirta ar Izglītības un zinātnes ministra 11. janvāra rīkojumu nr. 20 par Izglītības un zinātnes ministrijas 2017. gada valsts budžeta programmas 09.00.00 “Sports” apakšprogrammas 09.04.00 “Sporta būves” līdzekļu sadalījumu+.

Par summas apmēru 5. janvārī lēma Latvijas Nacionālās sporta padome.

Pieprasījumus finašu līdzekļu saņemšanai iesniedz nacionālo sporta bāzu īpašnieki vai to pilnvaroti pārstāvji Izglītības un zinātnes ministrijas Finanšu piešķiršanas sportam komisijā, kas tos izskata un priekšlikumu veidā tālāk iesniedz Latvijas Nacionālajā sporta padomē.

Bērnu un jauniešu sporta burāšanas centrs ir nacionālā sporta bāze, kurā 99, 999% kapitāla daļu pieder valstij Izglītības un zinātnes ministrijas personā. Tā pārvaldību šobrīd nodrošina SIA  “Sporta centrs “Mežaparks””, bet faktiskais apsaimniekotājs šobrīd ir biedrība “Rīgas jahtklubs”.

Avots: izm.gov.lv 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE