Thursday, 12 May 2016 12:47

Britu un amerikāņu slavenības bauda braucienus ar Amerikas kausa katamarāniem un popularizē burāšanu

Sers Ričards Brensons izbraucienā ar Land Rover BAR Sers Ričards Brensons izbraucienā ar Land Rover BAR Foto: Land Rover BAR

Aukstums, lietus, nemitīgi mainīgs vējš, kura stiprums te pieauga, te atkal kritās līdz pat bezvējam, radot riskantus apstākļus burāšanai, dominēja Amerikas kausa pasaules sēriju Ņujorkas posmā pagājušajā nedēļas nogalē.

Taču tas komandu aicinātos īpašos viesus neatturēja izvizināties ar AC45F zvēriem pa Hudzonas upi ar skaisto Ņujorkas panorāmu fonā un gūt ekskluzīvu ieskatu Amerikas kausa sacensību aizkulisēs. Un viņi to izdarīja ar stilu un skaļi - ar paziņojumiem sociālajos tīklos. Dažam no viņiem tā bija pat pirmā burāšanas pieredze vispār. 

Sers Ričards Brensons izbraucienā ar Land Rover BAR komandu (Foto: Land Rover BAR)

Britu biznesa magnāts Sers Ričards Brensons:

Kad mans draugs, leģendārais Britu burātājs, Sers Bens Einslijs ielūdza mani pievienoties komandai kā sestajam komandas loceklim [viesburātājam], es izmantoju izdevību. Zināju, ka tā būs uguns izsaukšana uz sevi, bet arī, ka būs daudz jautrības.

Mēs pilnībā triecāmies cauri ūdenim, bet apstākļi nebija tie ideālākie. Ik pa brīdim bija sajūta, ka atrodamies veļasmašīnā, tad atkal pēkšņi apstājāmies.

“[brauciens] man bija milzīga pieredze. Guvu nojausmu, kā Amerikas kausa laivas darbojas, un, kā var nojaust no mana smaida fotogrāfijās, izbaudīju lielisku dienu uz ūdens [..]. Mani ļoti pārsteidza komandas izturība, sportiskā forma un savstarpējā sadarbība, devos prom ļoti iedvesmots. Savā dzīvē esmu daudz burājis, bet šī pieredze bija unikāla un absolūti iepriecinoša. 

Pilns Brensona atskats lasāms šeit.

 

‘Ričard, piedod, bet tu vairs nevari palikt uz laivas, vienkārši ir pārāk bīstami’ - Bens Einslijs (Foto: Harry KH / Land Rover BAR)

Marks Rufallo izbraucienā ar Land Rover BAR komandu (Foto: Land Rover BAR)

Lai pievērstu uzmanību atjaunojamās enerģijas veicināšanai pasaulē, izbraucienā ar Land Rover BAR devās arī amerikāņu aktieris, kinorežisors, kinoproducents un scenārists Marks Rufallo. Atjaunojamās enerģijas ir arī Team 11th Hour Racing, ar kuru sadarbojas Land Rover BAR, viena no prioritātēm. 

Rufallo:

“Nedēļas nogalē man bija iespēja pastrādāt kopā ar Team 11th Hour Racing & Land Rover BAR, piedaloties kā viesburātājam Amerikas kausā. Tā bija neticama un iepriecinoša pieredze redzēt komandas darbu un maģiju!”  

Land Rover BAR: “Ne katru dienu ir iespēja burāt kopā ar [supervaroni] Halku. Par laimi, mēs viņu nesadusmojām. Fantastiska pieredze satikt Marku Rufalo. Paldies, ka biji mūsu 6. cilvēks.” 

 

Alfijs Alens izbraucienā ar Land Rover BAR komandu (Foto: Land Rover BAR)

Tāpat uz Land Rover BAR paviesojās britu aktieris Alfijs Alens ('Troņu spēles'), kurš savā Instagram ierakstā atzina: "Patiesi vienreizēja iespēja dzīvē. Esmu ļoti pateicīgs Land Rover BAR. PALDIES!” 

“Uzreiz neapjautu, cik vienreizēji lieliska ir šī lieta” britu laikrakstam 'The Telegraph' pēc izbrauciena stāstīja Alens. “Domāju, ka tas vēl ir jāaptver, bet tas bija liels gods būt tur ārā kopā ar tik lieliskiem sportistiem. Bija neticami, ka bija iespēja gūt ieskatu tajā, ka šīs laivas strādā un kā tās tiek vadītas, īpaši, ja man nav ne jausmas, kā to dara. Attiecībā uz sportistiem - pasaulē zināmiem sportistiem - viņi visi ir tik vienkārši."

 

Laiems Hemsvorts izbraucienā ar Land Rover BAR komandu (Foto: Land Rover BAR)

Savukārt Holivudas aktieris Laiems Hemsvorts (The Last Song, the Hunger Games sērijas) norādīja, ka izbrauciens kopā ar Amerikas kausa komandu, viņam ir bijusi viena no visneticamākajām lietām, kuru viņš piedzīvojis.

"Vien redzēt to, cik labi šie puiši sadarbojas, un dzirdēt to, kā viņi sarunājas, jau vien bija satriecoši. Kādam, kurš vispār neko nesaprot no burāšanas, tā šķiet pilnīgi cita pasaule. Redzot to savām acīm, man ir radusies daudz lielāka cieņa pret to, ko viņi dara." 

 

Lindsija Vona izbraucienā ar Oracle Team USA komandu (Foto: Ricardo Pinto / ACEA)

Lielu sajūsmas vētru un neskaitāmus pozitīvus fanu komentārus izsauca Olimpiskās un pasaules čempiones, amerikāņu kalnu slēpotājas nobraucienā Lindsijas Vonas pievienošanās Oracle Team USA komandai treniņbraucienā. 

Pati Vona par braucienu bija ļoti sajūsmināta, kļūstot par komandas dedzīgu fani: "Viņi tagad ir mani puiši. Es par viņiem fanošu līdz galam".

Bet Vona nebaudīja braucienu tikai no pasažiera (viesburātāja) vietas vien. Pēc komandas kapteiņa Džimmija Spithila uzaicinājuma viņai bija iespēju iejusties graindera ādā. 

Stīvens Kolberts izbraucienā ar Oracle Team USA komandu (Foto: Ricardo Pinto / ACEA)

Ar komandu kopā braucienā devās arī amerikāņu komiķis, TV šovu vadītājs Stīvens Kolberts, kurš piedāvājumu paburāt kopā amerikāņu komandu saņēma jau 2013. gadā, kā arī ...  

Džeisons Bigss izbraucienā ar Oracle Team USA komandu (Foto: Ricardo Pinto / ACEA)

.. amerikāņu aktieris Džeisons Bigss ('Amerikāņu pīrāgs').

"Man nebija ne jausmas, ka šis bija kaut kas no mana paveicamo lietu saraksta, līdz tas īstenojās".

 

2 komentāri

  • Lehelia Thursday, 23 February 2023 08:45 Lehelia

    Therefore, in patients with hepatic impairment, start with the lowest dose and if efficacy is not achieved, consider use of an alternate product see WARNINGS AND PRECAUTIONS cialis generic online The second generation H 1 R antihistamines have been rigorously studied and approved for allergic and dermatologic indications Table 10

  • Guntars Saturday, 14 May 2016 10:13 Guntars

    LABAIS!Kautko tamliddzigu ar Ventspils ostas ,USMAS JK atbalstu jau pasen organize MIKRO klase Ventspili.Ari sogad.Tf.nr.27027059 ALFS : )