Monday, 05 September 2016 10:12

Noskaidroti šā gada Rīgas jaunatnes meistarsacīkšu uzvarētāji

Noskaidroti šā gada Rīgas jaunatnes meistarsacīkšu uzvarētāji Foto: Priedaines jahtklubs

Aizvadītajā nedēļas nogalē noskaidroti ikgadējo Rīgas pilsētas burāšanas sacensību - Rīgas jaunatnes meistarsacīkšu burāšanā godalgu ieguvēji.

Sekmīgākie burātāji tika noskaidroti četrās ieskaites grupās divās laivu klasēs Optimist un Laser 4.7 klasē.

Saskaņā ar nolikumu dalība sacensībās bija paredzēta arī Laser Radial klasei, tomēr neviens dalībnieks nebija pieteicies.

Sacensības noritēja mainīgos laikapstākļos - gan aukstumā un lietū pirmajā sacensību dienā, gan mākoņainos, bet saulainos apstākļos otrajā dienā. 

 

 

Laser 4.7 klasē piecu dalībnieku un divu jahtklubu konkurencē uzvaru svinēja Veronika Čače (Usmas jahtklubs), bet otro un trešo vietu sadalīja Priedaines jahtkluba meitenes - Anna Vernere (2. vieta) un Elvīra Ščedrina (3. vieta).

 

 

Optimist klasē 24 dalībnieku un septiņu jahtklubu konkurencē uzvarēja Eduards Pļaviņš (Rīgas jahtklubs), otrajā vietā ierindojās Agate Einause (Pilsētas jahtklubs), bet trešajā - Eduards Muciņš (Rīgas jahtklubs).

 

 

Meiteņu ieskaitē pirmā vieta ir Agatei Einausei (Pilsētas jahtklubs), otrā - Leilai Helgai Sārai Tolstikai (jahtklubs Engure), bet trešā - Laurai Ozoliņai (Usmas jahtklubs).

 

 

Optimist B grupā pirmajās divās vietās ierindojās Rīgas jahtkluba burātāji - Rihards Muciņš (1. vieta) un Mikus Baškevics (2. vieta), bet trešajā - Emīls Amsils (jahtklubs Engure).

 

 

Sacensības organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde un tās apstiprināta galvenā tiesneša kolēģija, tiešo sacensību rīkošanu veica biedrība Jahtklubs „Auda” sadarbībā ar biedrību "Latvijas LASER klases asociācija".

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE