Tuesday, 28 February 2017 21:33

ORC Sportboat Eiropas čempionāta rīkošanai piešķirts arī valsts līdzfinansējums

ORC Sportboat Eiropas čempionāta rīkošanai piešķirts arī valsts līdzfinansējums Foto: sintija sīmane

Šā gada ORC Sportboats Eiropas čempionāta organizatorisko izdevumu segšanai piešķirts 6 291 eiro liels valsts līdzfinansējums, tā 13. februārī lēma Latvijas Sporta federāciju padomes valde, apstiprinot padomes līdzfinansējuma sadali starptautisku sporta sacensību rīkošanai Latvijā 2017.gadā.

Finansējums piešķirts padomes dalīborganizācijai Latvijas Zēģelētāju savienībai, kas ir sacensību organizators. Sacensības faktiski rīko jahtklubs Auda.

Sākotnēji Latvijas Zēģelētāju savienība pieteikumu valsts līdzfinansējuma saņemšanai iesniedza Latvijas Nacionālajai sporta padomei, kas to pieņēma zināšanai.

Vienlaikus Latvijas Nacionālā sporta padome norādīja+, ka minētā čempionāta organizatorisko izdevumu segšanai federācijai ir iespēja pretendēt uz līdzfinansējumu no 2017. gada valsts budžeta programmas 09.00.00 “Sports” apakšprogrammas 09.09.00 “Sporta federācijas un sporta pasākumi” atbilstoši biedrības “Latvijas Sporta federāciju padome” izstrādātajiem un Izglītības un zinātnes ministriju saskaņotiem kritērijiem.

Sacensības notiks Rīgā no 7. līdz 13. augustam Rīgas jūras līcī.

 

 

 

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE