Monday, 05 June 2017 14:45

Vernere otrā, Amsila trešā Sāremā Jūras sporta savienības regatē Laser 4.7 meiteņu ieskaitē

Vernere otrā, Amsila trešā Sāremā Jūras sporta savienības regatē Laser 4.7 meiteņu ieskaitē Foto: Riina Ramsts / Purjetamise Eesti Meistrivõistlused

Startējot divos no sešiem braucieniem Anna Vernere (JBK “Jūrmala”) svētdien Sāremā Jūras sporta savienības regatē (Saaremaa Merispordi Seltsi regatt) Laser 4.7 klasē izcīnīja 2. vietu U18 meiteņu ieskaites grupā.

Savā pirmajā, bet sacensību piektajā braucienā Vernere bija trešā, piekāpjoties regates uzvarētājam, mājiniekam Silveram Vahšteinam (SMS), kā arī Henrijam Paomēsam (SMS), kurš kopvērtējumā ieguva 4. vietu.

Otrajā braucienā Latvijas pārstāve finišēja pirmā.  

Kopvērtējumā Vernere ir 15. vietā.

Loreta Amsila (j/k Engure) un Beatrise Strausmane (j/k Engure), kuras tāpat kā Vernere startēja tikai divos braucienos, U18 meiteņu grupā attiecīgi ierindojās 3. un 4. vietā.

Kopvērtējumā Amsila ir 18., bet Strausmane - 20. vietā.

Par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Silvers Vahšteins, bet U18 meiteņu iekaitē - Nele Leita - Tētlausa (PJK), kura kopvērtējumā ir 13. vietā.

 

Laser 4.7 U18 meitenes (no kreisās uz labo) - Anna Vernere, Nele Leita - Tētlausa, Loreta Amsila / Foto: Riina Ramst / Purjetamise Eesti Meistrivõistlused

 

Sacensības norisinājās Kuresāre / Romasāres ostā no 2. līdz 4. jūnijam. Pirmie seši bija kvalifikācijas braucieni, pēc kuriem trīs labākie automātiski tika finālā, bet vēl viens finālists tika noteikts braucienā starp nākamajiem septiņiem augstāko rezultātu ieguvušajiem burātājiem.

Sāremā Jūras sporta savienības regate Laser 4.7 klasē ir pirmais no trijiem Igaunijas čempionāta regates posmiem. Nākamais posms  - Tallinna Jahtklubi karikavõistlused ir paredzēts Tallinā, Lohusālā no 25. līdz 27. augustam. Noslēdzošais posms - Pärnu Sügisregatt notiks Pērnavā no 8. līdz 10. septembrim.

Visi dalībnieki cīnās par uzvaru čempionāta kopvērtējumā, kamēr par Igaunijas čempiona titulu ir tiesīgi cīnīties vienīgi Igaunijas sportisti.

REZULTĀTI - SAAREMAA MERISPORDI SELTSI REGATT (23 dalībnieki)

1. Silvers Vahšteins (Sāremā)

2. Markuss Univers (ROPK)

3. Evo Annus (ROPK)

.. 15. Anna Vernere* (JBK “Jūrmala”) / U18 meitenes - 2. vieta

.. 18. Loreta Amsila* (j/k Engure) / U18 meitenes - 3. vieta

.. 20. Beatrise Strausmane* (j/k Engure) / U18 meitenes - 4. vieta

* Pirmajos četros braucienos nestartēja.

Visi rezultāti+

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE