Wednesday, 14 June 2017 12:43

Rendez-Vous 2017 Tall Ships: STI apstiprina - Spaniel posmu Sineša - Bermudu salas noslēdz 3. vietā apvienotajā klasē

Rendez-Vous 2017 Tall Ships: STI apstiprina - Spaniel posmu Sineša - Bermudu salas noslēdz 3. vietā apvienotajā klasē Foto: ekrānšāviņš YellowBrick

Jahta Spaniel regates Rendez-Vous 2017 posmā Sineša - Bermudu salas ir ieguvusi 3. vietu apvienotajā burinieku - laivu ieskaites grupā (B, C un D klase), portālam burātājiem.lv apstiprina Starptautiskā burāšanas mācību asociācija (Sail Training International).

Kopējā ieskaitē (A, B, C un D klase) Spaniel ierindojas 4. vietā.

B, C un D klasē kopā startēja septiņas komandas, kamēr C klasē, kas ir jahtas Spaniel pamatklase, Latvijas jahta bija vienīgā dalībniece.

 

 

Posms Sineša, Portugāle - Bermudu salas bija regates otrais posms, kas sākās Sinešā (Portugāle) 1. maijā un noslēdzās Bermudu salās 25. maijā ar finišu jūrā.  

Posma sākumā komandas pa ceļam uz Bermudu salām uz 48 stundām piestāja Laspalmasā (Kanāriju salas), lai papildinātu pārtikas krājumus un veiktu citus nepieciešamos sagatavošanās darbus pirms Atlantijas okeāna šķērsošanas.

Pirmā dalībniece, kas šķērsoja finiša līniju, bija jahta Peter von Danzig (Vācija), kas aptuveni 3000 jūras jūdzes garo distanci veica 19 dienās, 15 minūtēs un 57 sekundēs.

Rendez-Vous 2017 Tall Ships sākās Griničā, Lielbritānija 13. aprīlī un noslēgsies Francijas ziemeļrietumos Sēnas grīvā esošajā Havrā 3. septembrī.

 

Avoti: STI, burātājiem.lv

 

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE