Sunday, 16 July 2017 11:16

Latvijas izlase nekvalificējas pasaules čempionātam Optimist klasē komandu ieskaitē

Latvijas izlase nekvalificējas pasaules čempionātam Optimist klasē komandu ieskaitē Foto: Matías Capizzano

Latvijas izlase Optimist klasē nav iekļuvusi pasaules čempionātā (PČ) Optimist klasē komandu sacensībās, liecina organizatoru publicētā informācija.

PČ Optimist klasē komandās norisinās 16. un 17. jūlijā vienlaikus ar PČ Optimist klasē individuālajā ieskaitē.

Valstu izlases startiem komandu sacensībās tika noskaidrotas 15. jūlijā+  pēc kvalifikācijas posma individuālajā ieskaitē.

Komandu sacensībās startē 48 valstu izlases, kuru individuālo sacensību dalībnieki - kopskaitā četri kvalifikācijas posma pirmajos piecos braucienos (vai arī visos braucienos, ja ir veikti mazāk par visiem pieciem braucieniem) ir uzrādījuši labāko kopējo rezultātu jeb kopā nopelnījuši mazāko punktu skaitu.

No Eiropas komandu sacensībās startē 21 valsts, tai skaitā - Somija, Zviedrija, Dānija un Norvēģija.

Ar pirmo rezultātu ir kvalificējusies ASV, ar otro - Vācija, bet ar trešo - Ķīna.

Lai varētu startēt sacensībās valstu izlasei individuālajās sacensībās ir jābūt pārstāvētai ar četriem līdz pieciem dalībniekiem. No Baltijas valstīm Latvija ir vienīgā, kura ir pārstāvēta ar pieciem dalībniekiem. Igaunijas izlasē ir divi burātāji, bet Lietuvas - viens.

 

 

1 komentārs

  • Zane Sunday, 16 July 2017 17:34 Zane

    Nevis Latvija nekvalificéjas, bet Latvijas komanda netika pieteikta Team race. Varbut ludzu vispirms noskaidrojam un tad rakstam tendenciozus virsrakstus un mułkibas.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE