Wednesday, 02 August 2017 16:36

Ēlerte un Zvilna saņem World Sailing stipendiju dalībai treniņnometnē un pasaules jaunatnes čempionātā Ķīnā

Ēlerte un Zvilna saņem World Sailing stipendiju dalībai treniņnometnē un pasaules jaunatnes čempionātā Ķīnā Foto: Jacek Kwiatkowski

Laser klases burātāji Agija Ēlerte (Rīgas jahtklubs) un Ēriks Zvilna (Latvijas Topper klubs) ir saņēmuši Pasaules burāšanas federācijas (World Sailing) stipendiju dalībai federācijas treniņnometnē, kā arī pasaules jaunatnes čempionātā, vēsta Latvijas Zēģelētāju savienība.

Čempionāts norisināsies Ķīnas burāšanas lielpilsētā Sanjā no 9. līdz 16. decembrim, bet treniņnometne notiks īsi pirms čempionāta.

World Sailing stipendiju jauniešiem ir piešķīrusi pēc viņu uzrādīto rezultātu World Sailing ENP treniņnometnē Gdaņskā izvērtēšanas. Nometne notika no 28. jūnija līdz 4. jūlijam, piedaloties arī burātājiem no Gruzijas, Lielbritānijas, Serbijas, Islandes un Polijas+.  

Stipendija piešķirta World Sailing pasaules jaunatnes čempionāta burāšanā programmas attīstības valstīm (Emerging Nations Programme) ietvaros. Tās mērķi ir izlīdzināt burāšanas attīstības līmeņa atšķirības starp World Sailing dalībvalstīm, kā arī veicināt burātāju konkurētspēju.

Pērn pēc sekmīgas dalības World Sailing treniņnometnē Medemblikā, Nīderlandē šādu stipendiju saņēma arī Estere Paula Kumpiņa (Rīgas jahtklubs)+, kura tās ietvaros startēja arī pasaules jaunatnes čempionātā Jaunzēlandē.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE