Thursday, 17 August 2017 22:07

Notiks jauna regate kreiserjahtām - ‘Septembra meistarsacīkstes burāšanā’

Notiks jauna regate kreiserjahtām - ‘Septembra meistarsacīkstes burāšanā’ Foto: sintija sīmane

No 2. līdz 3. septembrim Rīgas jūras līcī Mangaļsalā, Rīgā notiks jauna regate Septembra meistarsacīkstes burāšanā, ziņo sacensību rīkotājs jahtklubs Auda.

Sacensības paredzētas kreiserjahtām.

Kā norāda jahtklubs, sacensības tiek rīkotas “pēc vairākiem kreiserburātāju aicinājumiem”.

Atkarībā no pieteikto jahtu skaita un izmēriem ir plānotas trīs ieksaites grupas – LYS1 un LYS2, kā arī katamarānu grupa TEXEL.

Saskaņā ar sacensību nolikumu+ LYS grupā tiks iedalītas jahtas ar jahtkluba Auda apstiprinātu LYS balli atbilstoši jahtu garumam.

Lai sacensības notiktu, minimālais jahtu skaits katrā LYS grupā ir piecas jahtas, bet katamarānu grupā - trīs katamarāni.

Lai arī nolikums sacensību formātu neparedz, atbilstoši jahtkluba Auda izplatītajam paziņojumam pirmajā sacensību dienā dalībniekiem būs jāveic 40 jūras jūdžu distance, bet otrajā dienā tiks doti 2 līdz 3 starti īsākā distancē.

Nolikums paredz, ka uzvarētājus noteiks, piemērojot laika korekciju, kas tiks veikta, pamatojoties uz jahtu LAT LYS 2017 balli. Kopējā vērtējumā tiks ieskaitīti visi braucieni.

Uzvarētāji saņems jahtkluba Auda apbalvojumus, ja katrā ieskaites grupā piedalīsies minimālais dalībnieku skaits.

Sacensības notiks vienlaikus ar ikgadējām Rīgas meistarsacīkstēm burāšanā jauniešiem, kuras organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un rīko jahtklubs Auda.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE