Wednesday, 13 December 2017 10:37

Ēlerte 12. vietā pēc sešiem braucieniem pasaules jaunatnes čempionātā Ķīnā

Ēlerte 12. vietā pēc sešiem braucieniem pasaules jaunatnes čempionātā Ķīnā Foto: © Jesus Renedo / Sailing Energy

Latvijas Laser klases burātāja Agija Ēlerte (Rīgas jahtklubs) pasaules jaunatnes čempionātā Sanjā, Ķīnā pēc sešiem braucieniem ierindojas 12. vietā.

Lai arī kopš sacensību sākuma Ēlerte ir zaudējusi četras vietas, Latvijas pārstāve stabili turas starp spēcīgākajām jaunajām burātājām.

Pēc pirmās dienas diviem braucieniem Ēlerte atradās 8. vietā, pēc otrās - 10. vietā, bet pēc šīs dienas braucieniem ir 12. vietā.

Vienlaikus šīs dienas braucienos Ēlerte ir uzrādījusi gan savu sliktāko rezultātu - 31. vietu, kas saskaņā ar noteikumiem no kopējā punktu skaita tiek izslēgts, gan savu labāko rezultātu, dienas noslēdzošajā braucienā finišējot 6. vietā.

Līdz sacensību noslēgumam Laser Radial klasē ir atlikuši vēl trīs braucieni, kas Ēlertei ļauj pacīnīties par iekļūšanu ne vien labāko desmitniekā, bet arī labu vietu tajā.

 

Avots: worldsailingywc.org

 

Līdere 40 burātāju konkurencē šajā ieskaites grupā ar 8 punktiem ir Šarlote Rouza (ASV), otrajā vietā ar 12 punktiem ir Urugvajas jaunā talantīgā burātāja Doloresa Moreira Frasčini, bet trešajā vietā ar 32 punktiem ir Argentīnas pārstāve Lučiana Kardozo.

Tikmēr puišu konkurencē Ēriks Zvilna pēc trīs sacensību dienām un sešiem braucieniem šobrīd ierindojas 43. vietā. Līderis ar 28 punktiem ir Daņila Krutskihs (Krievija).

Sacensības sākās 9. decembrī un noslēgsies 16. decembrī.

World Sailing PČ jauniešiem - Ķīna

Agija Ēlerte: 9 / 13 / 11 / 17 / (31) / 6 | 87 / 56

Ēriks Zvilna: 47 / 16 / 38 / 43 / (52 bfd) / 45 | 241 / 189

Visi rezultāti

Avots: worldsailingywc.org

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE