Monday, 30 July 2018 13:10

Jahta Voodoo paliek nepārspēta Latvijas čempionātā Platu 25 klasē

Jahta Voodoo paliek nepārspēta Latvijas čempionātā Platu 25 klasē Foto: jahtklubs Engure

Svētdien Rīgā noslēdzās Latvijas čempionāts Platu 25 klases jahtām, kurā uzvaru izcīnīja jahta Voodoo (LAT 413).

Daudzkārt pašmāju sacensībās uzvaras guvusī jahta Riharda Vaivoda vadībā (komanda Artūrs Bērziņš, Indars Kalniņš, Ričards Omanbriedis, Nils Trapāns) 7 braucienos no divpadsmit finišēja pirmā, vēl 3 bija otrā. Pēdējos divos braucienos komanda nestartēja. Šie divi braucieni kā sliktākie rezultāti no kopējās ieskaites tika izslēgti, un kopvērtējumā komanda ieguva 13 punktus, kas tai nodrošināja stabilu pirmo vietu.

Jahta Voodoo čempiones tituli ir izcīnījusi arī iepriekš - 2016. gadā.

Otrajā vietā ar 21 punktu ir jahta Buffalo (LAT 351 / Buffalo Sailing Team). Jāņa Benfelda vadītā jahta, kuras komandā ir arī Klāvs Vasks, Enno Ence, Artis Zekunde un Aigars Voiskis, uzvaras guva piecos braucienos, ieskaitot pēdējos trijos noslēdzošajā sacensību dienā. Tāpat komanda trīs reizes bija otrā, trīs reizes piektā un vienreiz finišēja sestā.

Trešajā vietā ar 30 punktiem ir jahta Bailarina (LAT 394 / Latvian Sailing Team), kuras komandā ir Andrejs Buls, Kristaps Remess, Artūrs Skroderis, Gatis Grūbe un Anna Aile. Divpadsmit braucienos komanda izcīnīja četras otrās vietas, trīs - trešās, divas ceturtās, divas piektās un vienu sesto vietu.

 

Šā gada čempionāts norisinājas no 27. līdz 29. jūlijam.

 

 

1 komentārs

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE