Tuesday, 07 August 2018 12:56

Grobiņš un Cibuls trešo gadu pēc kāras nosargā Latvijas čempionu titulu Zvaigznes klasē

Grobiņš un Cibuls trešo gadu pēc kāras nosargā Latvijas čempionu titulu Zvaigznes klasē Foto: Latvijas Zvaigznes klases biedrība

Jūlija beigās (28.-29.07.) Ķīšezerā, Rīgā, Latvijas čempionāta Zvaigznes klasē tika noskaidroti spēcīgākie burātāji valstī šajā klasē.

Par uzvarētājiem kļuva Mārtiņš Grobiņš un Valdis Cibuls (Rīgas jahtklubs), čempionu titulu nosargājot jau trešo gadu pēc kārtas.

Otro vietu izcīnīja pagājušā gada bronzas medaļas ieguvēji Roberts Remesis un Artis Remesis, bet trešo - Kārlis Braučs un Andrejs Balodis.

 

LČ 2018 Zvaigznes klasē rezultāti (28.-29.08.)

1. vieta - Mārtiņš Grobiņš un Valdis Cibuls

2. vieta - Roberts Remesis un Artis Remesis

3. vieta - Kārlis Braučs un Andrejs Balodis

4. vieta - Raivo Elnionis un Toms Elnionis

5. vietā - Jānis Ozols un Guntra Ozola

 

Foto: Latvijas Zvaigznes klases biedrība

 

Pirmajā sacensību dienā pūta stiprs vējš un tika sarīkoti 3 braucieni. Cīņas bija sīvas, par to liecina vecmeistara Kārļa Brauča komandas pazaudētā stūres lāpsta, tā nogrima Ķīšezera viļņos. Tikai K. Brauča pieredze un meistarība ļāva bojāto jahtu, kura bija zaudējusi jebkādu vadāmību, aizvadīt līdz jahtklubam.

Otrajā dienā tika sarīkoti 4 braucieni. Vējš bija kļuvis nedaudz rāmāks, taču tas nemazināja dalībnieku vēlmi uzvarēt. Bija protesti, jahtu sadursmes, tiesa nenozīmīgas.

Atklāšanas ceremonijā siltus vārdus un laba vēlējumus sportistiem teica Zvaigznes klases biedrības valdes loceklis Valdis Cibuls. Pacelt mastā biedrība karogu tika aicināts pieredzējušais burātājs un ilggadējais Latvijas izlases treneris Agris Ūdris.

Latvijas čempionāts atjaunotajā Latvijas Zvaigznes klasē norisinās kopš 2016. gada. To rīko Latvijas Zvaigznes klases biedrība sadarbībā ar Rīgas jahtklubu.

 

 Avots: facebook.com/starsailors.lv

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE