Wednesday, 31 August 2016 08:54

Maļina / Priede pēc otrās sacensību dienas Topcat pasaules čempionātā pakāpjas par divām vietām

Maļina / Priede pēc otrās sacensību dienas Topcat pasaules čempionātā pakāpjas par divām vietām Foto: Marina Malina arhīvs

Latvijas burātāji Guntars Maļina un Jānis Priede (LAT 4022) pēc četriem braucieniem pasaules čempionātā Topcat katamarānu klasē ieņem 15. vietu K1 grupā, kurā startē 32 komandas no septiņām valstīm.

Otrajā sacensību dienā aizvadīti vēl divi braucieni, viens no kuriem garās distances, kuros Latvijas burātāji finišēja desmitie. Tas viņiem ļāva no 17. vietas pakāpties par divām pozīcijām uz augšu un ar 51 punktu ierindoties 15. vietā.

Latvijas komandu no iekļūšanas desmitniekā patlaban šķir pieci punkti.  

K1 grupas līderis ar septiņiem punktiem ir Guido Pasolini un Lorenzo Casamenti ekipāža (Itālija), kuri otrajā dienā abos braucienos bija pirmie. Tas itāļiem ļāva apsteigt Matiasa Ekuiluza un Mihaela Bergera (Austrija) ekipāžu, kas bija līderi pēc pirmās dienas un patlaban ar desmit punktiem ir otrie. 

K2 grupā 22 komandu konkurencē ar 4 punktiem (1., 1., 1., 1.) līderpozīcijas nostiprina Roberta Zanka un Thilo Bethkes (Vācija) ekipāža.

K3 grupā 14 dalībnieku konkurencē ar 4  punktiem (1., 1., (4.), 2.) līderpozīcijas joprojām notur  Ērike Šmida (Vācija).

Sacensības sākās 29. augustā un ilgs līdz 2. septembrim.

/Avots: topcatworlds2016/

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE