Tuesday, 28 June 2011 22:04

Sākusies burāšanas treniņnometne Romasārē

26.jūnijā, jaunie burātāji no Latvijas un Igaunijas devās uz treniņnometni Romasārē, lai pilnveidotu savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas burāšanā. Treniņnometne tika atklāta 26.jūnijā un tā ilgs līdz 30.jūnijam.

Nometnes ietvaros jaunie sportisti uzlabos savu burātprasmi treniņos uz ūdens, ka arī gūs teorētiskas zināšanas. Lai nostpirinātu savas nometnes laikā iegūtās prakstiskās un teorētiskās zināšanas, jauno sportistu starpā tiks rīkotas sacensības. Katru dienu ir ieplānotas arī vairākas analīzes, kuru laikā tiks sniegta svarīgākā informācija burātājiem par notiekošo nometnē. Noslēdzoties katrai nometnē pavadītajai dienai, jauniešiem ir ieplānotas dažādas sporta spēles, kā arī brīvais laiks spēku atgūšanai.

Projekta „Young Sailors” aktivitātes, kā arī šī burāšanas treniņnometne Romasārē, palīdzēs jaunajiem sportistiem kopīgi pilnveidoties un sasniegt labus rezultātus dažādās burāšanas disciplīnās.

Projekta „Young Sailors” mērķis ir veicināt burāšanas attīstību un pārrobežu sadarbību. Projekts „Young Sailors” ir guvis atbalstu Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmā. Šī ir viena no pārrobežu sadarbības programmām, kas darbojas Latvijā, un to atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Papildus informācija: Laine Cekule, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mob.tālr.: +371 29164067 vai Santa Pūce, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mob.tālr.: +371 26353271.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE