Wednesday, 13 April 2011 22:39

Noslēdzies treneru mācību seminārs Igaunijā

No 9. līdz 11.aprīlim Pērnavā, Igaunijā, projekta „Young Sailors” ietvaros tika organizēts burāšanas treneru mācību seminārs „How to be better at sea” („Kā kļūt labākam jūrā”). Uz semināru tika aicināti burāšanas treneri, kuri apmāca jaunos burātājus.

No 9. līdz 11.aprīlim Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts "Young Sailors" organizēja specializētu jaunatnes burāšanas treneru mācību semināru, kas notika Pērnavas jahtkluba viesmīlīgajās telpās, un pulcēja 19 speciālistus no vadošajiem Igaunijas un Latvijas jahtklubiem. Seminārs tika organizēts ar mērķi celt Latvijas un Igaunijas burāšanas treneru kvalifikāciju, kas arī godam tika paveikts.

Semināra laikā tika izskatītas 3 tēmas: "Current, waves and wind" (”Straume, viļņi un vējš”), lektors Rolands Millers; "The concept of hiking in dinghy sailing" („Pareiza vienvietīgas laivas kantēšana - atsvēršana”), lektors Raivo Randmae; „The racing rules of sailing, from start to finish" („Burāšanas sacensību noteikumi no starta līdz finišam”), lektors Andrus Poksi. Noklausoties prezentāciju, ikvienam bija iespēja diskutēt un paust savu viedokli par dzirdēto katrā no tēmām. Semināram noslēdzoties, visi dalībnieki saņēma organizatoru izdotu kvalifikācijas sertifikātu.

Projekts „Young Sailors” pamazām gatavojas jaunajai sezonai, kurā ir ieplānotas regates, burāšanas nometne dalībniekiem, burāšanas pasākumi, kā arī jaunu dalībnieku piesaistīšana. Projekts ir guvis atbalstu Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmā. Šī ir viena no pārrobežu sadarbības programmām, kas darbojas Latvijā, un to atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projektu kopīgi īsteno biedrība "Latvijas LASER klases asociācija", biedrība „Latvijas burāšanas federācija”, Sāremā Jūras sporta asociācija un Pērnavas jahtklubs.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE