Thursday, 31 March 2016 14:39

Frostada pēctecis Volvo Ocean Race izpilddirektora amatā būs brits Marks Tērners

Frostada pēctecis Volvo Ocean Race izpilddirektora amatā būs brits Marks Tērners Foto: Mark Lloyd / OC Thirdpole

Līdzšinējo Volvo Ocean Race izpilddirektoru Knutu Frostadu amatā nomainīs brits Marks Tērners, ceturtdien paziņoja Volvo Ocean Race.

Tērners (48) jaunos pienākumus sāks pildīt no š.g. 7. jūnija.

“Iespējams, pēc tā, kam pēdējo divu desmitgažu laikā iziet cauri ar OC Sport, nav cita amata burāšanas nozarē, kas šobrīd mani saistītu”, atzīst Tērners.

“Pārņemt vadību no Knuta, kurš, pārvēršot sacensības par lielāko un komerciāli dzīvotspējīgu augstākā līmeņa sporta notikumu, ir paveicis izcilu darbu, man ir nozīmīga atbildība.”

“Ceru, ka es varu dot kādu pievienoto vērtību un vīziju lieliskas komandas, kas jau ir Alikantē, izcilā darbā, un caur to, nākotnē palīdzēt iedvesmot un iesaistīt vēl vairāk līdzjutējus, burātājus un sponsorus.”

Līdzšinējais Volvo Ocean Race izpilddirektors Knuts Frostads amatu atstāja šā gada 8. februārī pēc tajā pavadītiem astoņiem gadiem.

Tērners ir viens no cienījamākiem menedžeriem profesionālās burāšanas nozarē.

Pēdējos 23 gadus Tērners pildīja izpilddirektora amatu starptautiskajā sporta mārketinga uzņēmumā OC Sport, kas ir arī daudzu pasaulē vadošo pasākumu, piemēram, Extreme Sailing Series, The Transat, French Riviera Marathon, Haute Route, organizators.

Šo kompāniju sākotnēji kā Offshore Challenges nodibināja Tērners kopā ar britu solo burātāju Elēnu Makartūru, lai īstenotu viņas burāšanas projektus, tai skaitā dalību Vendée Globe sacensībās un solo burājumu apkārt pasaulei bez pieturvietām, ar kuru Makartūra uzstādīja jaunu rekordu. 2014.- 2015. gada Volvo Ocean Race izlaidumā Tērners bija komandas Dong Feng Racing Team (viens no OC Sport projektiem) direktors.

Tērners arī pats ir piedalījies daudzās elites klases burāšanas sacensībās, ieskaitot Volvo Ocean Race priekšgājējās Vitbredas sacensībās (The Whitbread Round the World Race), Atlantijas okeāna sacensībās Transat Jacques Vabre un Mini Transat. Viņš ir arī aktīvs riteņbraucējs un citu brīvdabas sporta veidu piekritējs.

Tērnera biogrāfija īsumā

Dzimis: Vaita salā, Anglija 1967. gada jūlijā
1985-90: leitnants, jūras spēku virsnieks, Karaliskie jūras spēki
1989-90: dalība Vitbredas sacensībās apkārt pasaule ar jahtu British Defender
1989-92: pārdošanas un mārketinga direktors, Winning Winches
1992-98: mārketinga direktors, Spinlock
1993-2016: dibinātājs un izpilddirektors, OC Sport
Jūnijs, 2016 - izpilddirektors, Volvo Ocean RaceVaļasprieki: riteņbraukšana, peldēšana, slēpošana

2 komentāri

  • Innophy Tuesday, 21 March 2023 15:52 Innophy

    We should, however, keep it in moderation tamoxifen class Although efficacy has been demonstrated in studies of adolescent patients with schizophrenia at doses between 1 mg to 6 mg per day, no additional benefit was observed above 3 mg per day, and higher doses were associated with more adverse events

  • Lehelia Wednesday, 08 March 2023 00:50 Lehelia

    Sulodexide is a drug used to treat chronic venous ulcers in the legs cheapest cialis generic online The bad news is this enzyme significantly decreases HDL levels the good type of cholesterol

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE