Monday, 02 May 2016 11:03

Liepājas jahtu osta uzsāk jauno sezonu

29. aprīlī Liepājas jahtu ostā, atklājot jauno sezonu, ieradās pirmā jahta 29. aprīlī Liepājas jahtu ostā, atklājot jauno sezonu, ieradās pirmā jahta Foto: LSEZ pārvaldes arhīvs

Liepājas jahtu ostā ieradusies šogad pirmā jahta Cirrus no Vācijas, kas apliecina, ka jaunā jahtu sezona ir sākusies, informē Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes pārstāve Līga Ratniece-Kadeģe.

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde Liepājas jahtu ostu savā pārvaldībā pārņēma 2015. gada maijā, un pirmajā sezonā jahtu ostu apmeklēja 330 jahtas.

Kā norāda Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes Drošības, aizsardzības un vides daļas vadītājs Kaspars Poņemeckis, tas ir labs rādītājs, tomēr pārvalde vēlas gan pilnveidot servisu, gan kopumā attīstīt jahtu ostu, piesaistot vairāk jahtu, kas sezonas laikā kuģo Baltijas jūrā.

Liepājas jahtu centra vadītājs Kārlis Kints apliecina, ka sezonas laikā ostā dominē jahtas no Vācijas. Turklāt vācieši esot patīkami pārsteigti gan par Liepāju, gan augstu vērtē piedāvāto servisu.

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE