Monday, 25 July 2016 09:55

Rojas lielās balvas 2016 sadalītas; visvairāk medaļu jahtklubam Engure (+foto)

Rojas lielās balvas 2016 sadalītas; visvairāk medaļu jahtklubam Engure (+foto) Foto: Rīgas jahtklubs

No 23. līdz 24. jūlijam Rojā norisinājās Rojas lielās balvas 2016 izcīņa Laser 4.7, Laser Radial, Optimist, kā arī RS Feva klasē, par kuru kopumā sacentās 55 burātāji no astoņām burāšanas klubiem un skolām.

Sacensībās kopumā tika aizvadītas vieglā vējā. Visām klasēm tika doti četri starti.

Laser 4.7 klasē arī šajā regatē dominēja sezonas līdz šim sīvākais duets - Robins Lī Špats (Rīgas jahtklubs) un Veronika Čače (Usmas jahtklubs).

Vienpadsmit burātāju konkurencē Laser 4.7 klases kopvērtējumā uzvarēja Špats, kurš četros braucienos tikai vienu reizi ierindojās zemāk par pirmo vietu. Tādejādi burātājam šī ir jau ceturtā uzvara pēc kārtas sacensībās Latvijā šajā klasē.

Atpaliekot par diviem punktiem no uzvarētāja, otrajā vietā ierindojās Čače, bet trešajā vietā ir Agija Ēlerte (Rīgas jahtklubs).

Meiteņu konkurences grupā par uzvarētāju kļuva Čače, kurai šī ir piektā uzvara sezonā sacensībās Latvijā šajā grupā.  Otrajā vietā - Ēlerte, bet trešā ir Loreta Amsila (jahtklubs Engure).

Laser Radial klasē astoņu burātāju konkurencē uzvarēja Atjoms Švecovs (Priedaines jahtklubs), kurš trijos no četriem braucieniem bija pirmais, pēdējā piekāpjoties Ričardam Zvilnam (Latvijas Topper klubs), kurš kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā. Trešajā vietā ir Ģirts Fišers - Blumbergs (jahtklubs Engure).   

34 burātāju konkurencē Optimist klasē pirmās trīs vietas kopvērtējumā sadalīja jahkluba Engure juniori.

Ar trīs punktiem par uzvarētāju kļuva Ričards Jurciņš, otrajā vietā ar sešiem punktiem ierindojās Leila Helga Sāra Tolstika, bet ar deviņiem punktiem trešajā vietā ir Kārlis Dubra.

Optimist meiteņu grupā par uzvarētāju kļuva Tolstika, Optimist B grupā (jaunākie dalībnieki) uzvarēja Kārlis Dubra.  

RS Feva klasē divu komandu konkurencē pirmo vietu ieguva Valters Sigais un Eduards Olekts, kuri visos četros braucienos bija pirmie. Otrajā vietā līdz ar to ir Aleksandrs Aveniņš un Miķelis Gitendorfs. Abas komandas pārstāv Rojas Zēģelēšanas skolu.

Foto: Rojas lielā balva 2016 

Foto: Valdis Ēlerts

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE