Thursday, 09 March 2017 15:47

Šodien notiks Latvijas Zēģelētāju savienības biedru kopsapulce

Šodien notiks Latvijas Zēģelētāju savienības biedru kopsapulce Foto: F64

Šodien, 9. martā, Latvijas Sporta federāciju padomes sapulču telpā 4. stāvā (Rīgā, Grostonas ielā 6b) notiks Latvijas Zēģelētāju savienības biedru ikgadējā kopsapulce, liecina savienības mājaslapā publicētā informācija.

Kopsapulces sākums ir plānots plkst. 18.00.

Darba kārtībā:

  1. Gada pārskata un Latvijas Zēģelētāju savienības valdes ziņojuma izskatīšana;

  2. 2017. gada budžeta izskatīšana;

  3. Statūtu labojumu izskatīšana;

  4. Biedru naudas apmēra noteikšana;

  5. Dažādi.

Kā norādīts Latvijas Zēģelētāju savienības valdes 2017. gada 8. februāra protokolā, šā gada budžeta projekts paredz izdevumu pozīcijas atstāt pagājušā gada līmenī, pievienojot citus nepieciešamos izdevumus.

Projekts paredz arī zaudējumus.

Lai izveidotu sabalansētu budžetu, tiek piedāvāts samazināt atbalstu sportistiem dalībai starptautiskās sacensībās līdz 14 000 eiro un iespējamai attīstības plāna realizācijai līdz 2000 eiro, kā arī papildināt ieņēmumus ar paredzēto Latvijas Olimpiskās komitejas olimpiādes finansējumu un ieņēmumus no noteikumu izdošanas.

Savukārt statūtu grozījumi paredz izmaiņas valdes lēmumu pieņemšanas kārtībā steidzamos gadījumos.

Grozījumi paredz mīkstināt nosacījumus, nosakot, ka, ja vismaz 3/4 no valdes nobalso par izskatāmo lēmumprojektu ar balsojumu “par”, tad steidzamos gadījumos valde ir tiesīga pieņemt lēmumus bez sēdes sasaukšanas.  Šā brīža regulējums nosaka, šādos gadījumos ir nepieciešama visu valdes locekļu rakstveida piekrišana.

Ierosinātās biedru naudas jaunais apmērs šobrīd publiski nav zināms, bet no 2016. gada tie bija 215 eiro, bet asociētajiem biedriem - 71,67 eiro.

Saskaņā ar Latvijas Zēģelētāju savienības mājaslapā publicēto informāciju šobrīd savienībā ir 26 biedri, no kuriem seši ir asociētie biedri.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE