Wednesday, 31 July 2013 00:00

Neaizmirstulītes & Vintage Brass Orchestra koncertā uz ūdens

10. augustā jau piekto gadu pēc kārtas jahtklubs ‘’Auda’’ organizē muzikālu pasākumu – koncertu uz ūdens. Šogad apmeklētājus ar savu priekšnesumu priecēs "Neaizmirstulītes & Vintage Brass Orchestra", kas ir četras koķetu meiteņu balsis sešu švītīgu puišu, instrumentālā pavadījumā.

Muzikālā apvienība atdzīvinās latviešu un ārzemju estrādes 60., 70., 80. gadu spilgtākās, bet nepelnīti piemirstās tādu komponistu kā Jāņa Sildega, Ringolda Ores, Elgas Īgenbergas, J. Farrar, K. Mann, D. Appell un citu  dziesmas.

Vintage stils apbur ar savu noslēpumu un eleganci. Vintage dzīvesstils saista arī vienpadsmit profesionālus mūziķus, kuri apvienojās "Neaizmirstulītēs & Vintage Brass Orchestra", lai ieviestu vintage arī mūzikā.

Paralēli aktivitātēm šajā apvienībā katrs "Neaizmirstulīšu & Vintage Brass Orchestra" dalībnieks ikdienā darbojas citās muzikālās vienībās: Latvijas Nacionālās operas orķestrī, kamerorķestrī Sinfonietta Rīga, Jelgavas Bigbendā, Nacionālo Bruņoto spēku orķestrī, profesionālajā pūtēju orķestrī Rīga u.c

"Neaizmirstulītes & Vintage Brass Orchestra" aktīvi sadarbojas ar pašmāju spilgtākajiem māksliniekiem. Pēdējā laika ieskaņojums kopā ar dziedātāju Laimi Rācenāju ir dziesma  ‘’Kur tu biji" – R. Pauls/ J. Peters, kas dzirdama populārākajās latviešu radio stacijās.

Kā jau katru gadu koncertu iespējams vērot no sava ūdens transporta. Šajā gadījumā biļetes cena 7 LVL no cilvēka. Savukārt tiem, kuriem nav sava ūdens transporta, piedāvājam jahtas, katamarānus un individuālas vietas uz peldlīdzekļiem. Biļetes cena 15 LVL.

Pēc koncerta ap plkst. 24.00 visi apmeklētāji tiek aicināti uz koncerta afterparty "Cafe Auda".

Lai savlaicīgi izplānotu skatītāju peldlīdzekļu izvietojumu un rezervētu individuālās vietas uz citiem peldlīdzekļiem, lūgums par savu dalību paziņot jau iepriekš.

Peldlīdzekļu un skatītāju pulcēšanās vieta ir jahtklubā ‘’Auda’’ ap plkst 20.00. Atiešana uz koncerta vietu plānota ap plkst. 21.00.

Sīkāka informācija un biļešu/jahtu rezervācija pa tālruni 26114414

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE