Wednesday, 01 August 2012 00:00

Koncerts uz ūdens

Jahtklubs ‘’Auda’’, turpinot iesākto tradīciju, organizē jau ceturto muzikālo pasākumu – koncerts uz ūdens. Tā ir ekskluzīva iespēja vasaras siltajos vakaros izbaudīt labu mūziku un saulrietu uz ūdens. Iepriekšējos gadus koncertā piedalījās Latvian Blues Band, Very Cool People un Igo. Šogad, 11. augustā, no plkst. 21.00 – 24.00. skatītājus priecēs atraktīvā Dukuru ģimene.

Pasākuma norises vieta – ūdens tilpne, kurā ir novietota skatuve (katamarāns), un ap kuru pulcējās koncerta apmeklētāji ar saviem vai izīrētiem ūdens transportlīdzekļiem.

Koncerts tiks sadalīts vairākās daļās, kuru laikā varēs dzirdēt gan pašu, gan citu ārzemju un pašmāju grupu izpildītās populārās dziesmas Dukuru ģimenes izpildījumā. Pēc koncerta visi apmeklētāji tiek aicināti uz koncerta afterparty jahtkluba ‘’Auda’’ krogā.

Koncertu iespējams vērot arī no sava ūdens transporta, bet tiem, kuriem nav sava ūdens transporta, piedāvājam jahtas, katamarānus un individuālas vietas uz peldlīdzekļiem. Biļešu cena no 7 – 15 LVL.

Lai savlaicīgi izplānotu skatītāju peldlīdzekļu izvietojumu un rezervētu individuālās vietas uz citiem peldlīdzekļiem, lūgums par savu dalību paziņot jau iepriekš.

Peldlīdzekļu un skatītāju pulcēšanās vieta ir jahtklubā ‘’Auda’’ ap plkst 20.00. Atiešana uz koncerta vietu plānota ap plkst. 20.30.

Sīkāka informācija un biļešu/jahtu rezervācija pa tālruni 26114414

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE