Thursday, 11 October 2018 16:47

Latvijas simtgades skolu foto konkursā foto arī par burāšanas tēmu. Aicinām balsot!

Latvijas simtgades skolu foto konkursā foto arī par burāšanas tēmu. Aicinām balsot! Foto: ekrānšāviņš

Piedaloties Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursā “Mana zeme skaistā”, Kristaps Ēlerts kā Latviju raksturojošo fotogrāfiju ir iesniedzis foto par burāšanas tēmu.

Kristaps ir Jūrmalas sākumskolas “Taurenītis” 5. klases skolnieks un burātājs.

Viņa foto redzamas Optimist klases laivas.

 

 Balsot par šo darbu var konkursa tīmekļvietnē ŠEIT.

 

Konkursa tēma ir “Mana zeme skaistā”.  Tā ietvaros skolēni aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas par tēmu, kas saistīta ar Latvijas skaistumu, kultūru un tradīcijām, izmantojot, mobilos telefonus un foto aparātus.

Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. - 12.klasei, kuri konkursa aktivitātēs tiek iesaistīti, projekta darba grupai sadarbojoties ar Latvijas novadu un pilsētu pedagogiem.

Konkursa darbu iesniegšana notiek projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem ir iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Savukārt mājas lapas apmeklētājiem ir iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

Balsošana par labākajiem attēliem notiek laika periodā no 2018. gada 15.septembra līdz  11.novembrim.

Konkursa rezultātu apkopošana notiks no 2018.gada 12.novembra līdz 26.novembrim. Uzvarētāji tiks paziņoti pēc balsošanas īstenošanas, ievietojot informāciju projekta mājas lapā.

Darbi tiks izvēlēti 2 veida nominācijām. Pirmā nominācija ir darbi ar vislielāko balsu skaitu. Katrā pašvaldībā uzvarētāju skaits būs atšķirīgs. Otro nomināciju var veidot projekta atbalstītāji. Paredzams, ka pašvaldībās būs vairāku uzņēmumu veidotas nominācijas.

Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti, kā foto gleznas un izstādīti izstādēs, lai demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot, valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

Foto gleznu izgatavošana notiks 2018. gada 26.novembris - 2019. gada 28.februāris. Foto gleznu izsniegšana skolām un autoru apbalvošana tiks īstenota no 2019. gada 1.marta līdz 2019.gada 30.aprīlim.

Foto konkurss tiek īstenots projekta “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā”” ietvaros. Projekts ir viens no pasākumu cikla “Latvijas valsts simtgade” aktivitātēm, kuras laikā skolēni tiek aicināti radoši izpausties, veidojot fotogrāfijas par Latviju. Tā mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes..

Projektu īsteno nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE