Thursday, 29 November 2018 10:58

Vai zēģelētājiem atkal būs kopīga balle?

Vai zēģelētājiem atkal būs kopīga balle? Foto: Lauris Vīskne, F64 / LZS arhīvs

Gada noslēguma pasākumi dažādu interešu grupu vidū ir visnotaļ ierasta tradīcija. Tāpat kā sekmīgāko svinīga godināšana par sasniegto.

Aktīvs burātājs gan Latvijā, gan ārpus tās robežām S. Kamergrauzis trešdien, 28. novembrī, ar ierakstu savā sociālajā tīklā Facebook, kurā pausti sašutuma pilni vārdi Latvijas burāšanas videi, aizsāka gana spraigu diskusiju par burātāju gada noslēguma pasākuma - balles nepieciešamību Latvijā.

 

 

Pēdējo reizi zēģelētāju saimes kopīga kopā sanākšana svinīgam gada - kārtējās burāšanas sezonas noslēgumam notika 2015. gadā.  

Jahtklubos un organizācijās šādu pasākumu rīkošana ir regulāra.

Kamēr daļa diskusijas dalībnieku gremdējās atmiņās par vēsturiskajām ballēm, pauda bažas par balles finansēšanas iespējam un finansiālajiem riskiem, ko tā nes līdzi, vai analizēja gada noslēguma pasākuma greznuma mēroga vēlmes, citi pauda gatavību ķerties klāt tās organizēšanai.

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas burātāju balle ir Latvijas Zēģelētāju savienības pasākums.

Tās rīkošanai ir nepieciešams savienības akcepts.

Kā vēsta ceturtdienas ieraksts S. Kamergrauža sociālajā tīklā, burātājs jau ir sazinājies ar Latvijas Zēģelētāju savienības valdi par zēģelētāju gada noslēguma pasākuma organizēšanas iespējamību.

 

 

1 komentārs

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE