Friday, 26 June 2020 18:46

Rīgas jauniešus aicina pieteikties burāšanas piedzīvojumiem ‘Āķis lūpā 2020’

Rīgas jauniešus aicina pieteikties burāšanas piedzīvojumiem ‘Āķis lūpā 2020’ Foto: LBMA

Rīgas jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem aicināti pieteikties trim neaizmirstamiem burāšanas piedzīvojumiem ‘Āķis lūpā 2020’, kas notiks Daugavā un Rīgas jūras līcī šī gada 17., 18. un 19. jūlijā.

Pasākuma organizatori Latvijas burāšanas mācību asociācija (LBMA) informē, ka šī ir iespēja jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kuri dzīvo vai mācās Rīgā un kuriem nav iepriekšējas burāšanas pieredzes vai arī tā ir neliela, apgūt burāšanas pamatus un piedzīvot neaizmirstamas emocijas jūrā.

 

Attēls: LBMA

 

LBMA, ieskicējot pasākumu programmu, norāda, ka ‘Āķis lūpā 2020’ pasākumos tiks noskaidroti mīti un patiesība par burāšanu, un varēs iemācīties siet jūras mezglus un varēs iemācīties nozīmīgākos burāšanas terminus. Tāpat dalībnieki pieredzējušu kapteiņu un viņu palīgu pavadībā varēs stūrēt jahtu un darboties ar burām. 

“Dienas laikā ar 5 buru jahtām iziesim Daugavā un Rīgas jūras līcī, paviesosimies divos Rīgas jahtklubos un dalīsimies burāšanas piedzīvojumu stāstos. Tāpat būs iespēja uzzināt par burāšanas iespējām Rīgā, Latvijā un Eiropā”, informē organizatori. 

“Pasākumos aktīvā, praktiskā un radošā veidā iepazīsim ar jūras burāšanu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju, vienlaikus iepazīstot jahtas Spaniel komandu un ieraugot savu pilsētu Rīgu no cita – ūdens – skatu punkta”, vēsta LBMA. 

Pieteikšanās pasākumam ‘Āķis lūpā 2020’ notiek līdz 3.jūlijam, aizpildot ANKETU. 

Kopumā LBMA dāvā iespēju piedalīties pasākumā simts Rīgas jauniešiem.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalstam, dalība pasākumā ir bezmaksas. 

Plašāka informācija pieejama pasākuma Facebook lapā.

Pasākums notiks jau ceturto gadu.

Ieskats 2019. gada pasākumā:

 

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE