Sunday, 26 April 2015 22:08

Sākusies pieteikšanās šā gada 'Mana jūra' pārgājienam

Sākusies pieteikšanās šā gada 'Mana jūra' pārgājienam Foto: S.Sīmane / buratajiem.lv

Sākusies reģistrēšanās vasaras zaļākajam pārgājienam „Mana jūra“, kas šogad sāksies Nidā (Latvijā) 26.maijā un beigsies Ainažos  28. jūnijā. 

Pievienoties gājējiem var jebkurā laikā un posmā.

Vienkārši neaizmirstams piedzīvojums nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts pievienoties tiem, kas jau trīs gadus vismaz dažas dienas ziedojuši mūsu jūrai. Ekspedīcijas dalībnieki ne tikai plunčāsies un elpos svaigu gaisu, bet arī iegūs unikālas zināšanas par piekrastes biotopiem un Baltijas jūras problēmu cēloņiem, sekām un risinājumiem.

Pieteikšanās ekspedīcijai notiek sociālās kampaņas mājas lapā, sadaļā „Pieteikties“.

Papildus informācija par kampaņu pieejama gan mājas lapā, gan arī kampaņas lapā portālā facebook: facebook.com/tirajuravieno.

Pārgājiena laikā nepārtraukti plānots būt tuvu dabai. Arī naktīs paredzēts gulēt teltīs un klausīties jūras šalkoņu vai arī negulēt vispār. Lai nenomocītu gājiena dalībniekus, smagākās mantas no vienas naktsmītnes uz otru tiks pārvestas. Pa dienu būs iespēja piedalīties ar jūru saistītās lekcijās un nodarbībās, Tāpat ikviens varēs apgūt, kas ir atkritumu monitorings un kā to veic. Šur tur notiks arī pa kādam publiskam pasākumam, par kuriem informācija sekos, tuvojoties ekspedīcijai.

Ekspedīcijas laikā paralēli norisināsies balsojums par Piekrastes balvas ieguvēju – to saņems cilvēku iecienītākā atpūtas vieta pie ūdeņiem.

Info:

par kampaņu

par līdzi ņemamajām lietām

Kampaņu „Mana Jūra 2015“ īsteno nodibinājums Vides izglītības fondsVides izglītības fonda darbību norisi finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija projekta „Zaļais izrāviens - Vides izglītības fonda darbības stiprināšana“ (projekta nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/100) ietvaros.

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE