Saturday, 01 October 2016 14:20

Dālem neizdodas iekļūt LOK Izpildkomitejā

Dālem neizdodas iekļūt LOK Izpildkomitejā Foto: sintija sīmane

Latvijas Zēģelētāju savienības (LZS) valdes priekšsēdētājs Ansis Dāle nav ievēlēts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejā, liecina LOK publicētā informācija.

Dāli uz minēto amatu virzīja LZS. Tāpat minētajam amatam LZS bija izvirzījusi Einaru Fogeli, Ati Sausnīti un Valdi Voinu, kuri LOK Izpildkomitejas jaunajā sastāvā iekļuva.

Tāpat LOK Izpildkomitejas jaunajā sastāvā ir ievēlēti Jānis Baiks, Raimonds Bergmanis, Baiba Broka, Dainis Dukurs, Andris Feldmanis, Igo Japiņš, Jānis Kols, Kārlis Lejnieks, Aivars Lembergs, Kirovs Lipmans, Jānis Mežeckis, Andris Rāviņš, Raimonds Rublovskis, Jevgeņijs Saproņenko, Uldis Sesks un Jānis Upenieks.

LOK Izpildkomiteja uzrauga LOK darbību LOK Ģenerālās asamblejas (augstākā lēmējinstitūcija) sesiju starplaikā. Tā lemj par visiem LOK kompetencē esošajiem jautājumiem.

Izpildkomiteja sastāv no LOK Prezidenta, Ģenerālsekretāra, trīs Viceprezidentiem, kā arī 19 citiem Izpildkomitejas locekļiem, no kuru vidus ieceļ LOK Viceprezidentus.

LOK Izpildkomiteja, tāpat kā LOK prezidens, ģenerālsekretārs, Ģenerālās asamblejas Individuālie locekļi, kā arī Revīzijas komisija tika pārvēlēta 30. septembrī LOK Ģenerālās asamblejas kārtējā pārskata-vēlēšanu sesijas laikā.

Uz nākamo Olimpisko ciklu par LOK prezidentu no jauna tika ievēlēts Aldons Vrubļevskis, bet par ģenerālsekretāru -  Žoržs Tikmers. Par LOK viceprezidentiem tika ievēlēti Raimonds Bergmanis, Einars Fogelis un Valdis Voins.

14 komentāri

 • Priligy Thursday, 23 September 2021 14:46 Priligy

  Inflamed Mouth Keflex

 • Новые танцы 6 выпуск Thursday, 23 September 2021 01:29 Новые танцы 6 выпуск

  Новые танцы 6 выпуск

 • Zithromax Tuesday, 21 September 2021 23:47 Zithromax

  Looking For Sildenafil

 • Kaxadvarm Tuesday, 21 September 2021 03:57 Kaxadvarm

  Lasix

 • Wakvoinia Saturday, 18 September 2021 19:07 Wakvoinia

  plaquenil buy online

 • tredazy Thursday, 16 September 2021 16:56 tredazy

  http://buyzithromaxinf.com/ - azithromycin cost

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE