Sunday, 15 March 2020 10:03

Latvijas Zēģelētāju savienībai jauna valde; par prezidentu ievēlēts Loginovs

12.martā notika Latvijas Zēģelētāju savienības ikgadējā biedru kopsapulce, kuras laikā notika jaunas valdes priekšsēdētāja, valdes un revīzijas komisijas vēlēšanas. 

No burātājiem rīcībā esošās informācijas valde ir ievēlēta pilnā sastāvā. 

Par valdes priekšsēdētāju ir ievēlēts Leonīds Loginovs, kura vārds publiskajā telpā līdz šim galvenokārt ir saistījies ar Rīgas brīvostu. 

Par valdes locekļiem ievēlēts Māris Birzulis (Burāšanas klubs 360), iepriekšējā sasaukuma valdes loceklis Rihards Vaivods (Latvijas Platu 25 klases jahtu asociācija), Juris Rožkalns (Latvijas Raceboard asociācija), Normans Penke (Latvijas Jūras burāšanas asociācija), Inga Jākobsone (Latvijas Optimist klases asociācija), ilgadējais valdes loceklis Valters Romans (Usmas jahtklubs), Kristīne Kanska (Latvijas Jūras burāšanas asociācija). 

LZS izpildinstitūcijas tiek ievēlētas uz 4 gadiem.

Biedru kopsapulces lēmums ir pieņemts, ja par to nobalso vairāk kā puse no klātesošajiem biedriem. 

Lai gan valde ir apstiprināta ar biedru lēmumu un jau ir pilnībā leģitīma, Latvijas Zēģelētāju savienība oficiālo viedokli solīja sniegt pēc tam, kas izmaiņas par jauno valdi tiks piereģisrētas Biedrību un nodibinājumu reģistrā. 

Atbilstoši normatīvajam regulējumam ziņas par izmaiņām valdes sastāvā reģistra iestādei jāiesniedz 14 dienu laikā no attiecīgā lēmuma pieņemšanas dienas. Lēmumu par ieraksta izdarīšanu reģistrā, atteikumu izdarīt ierakstu vai ieraksta izdarīšanas atlikšanu reģistra iestādes amatpersona pieņem 7 dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas.

 

 

9 komentāri

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE