Wednesday, 30 August 2017 11:47

Aizvadīts Igaunijas čempionāta otrais posms Laser klasēm; panākumi arī mūsu burātājiem

Aizvadīts Igaunijas čempionāta otrais posms Laser klasēm; panākumi arī mūsu burātājiem Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

Svētdien Lohusalā noslēdzās otrais Igaunijas čempionāta posms Laser klasēm - Tallinas jahtkluba kausa sacensības.

Trīs dienu sacensībās visās klasēs laikapstākļu dēļ tika izvesti tikai četri braucieni. 

 

Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

 

Laser Standard klasē 14 dalībnieku konkurencē kopējā vērtējumā ar pārliecinošu sniegumu - visām uzvarām braucienos uzvarēja Karls Rammo (ROPK/TJK), 2. vietā ir Georgs Hauds (ROPK), bet 3. vietā - Martins Aruja (ROPK).

U21 grupā uzvarēja Martins Aruja (ROPK), 2. vietā ir Tavo Annus (ROPK), bet 3. vietā - Karls Linds (ROPK).

Latvijas pārstāvji Ričards Zvilna (Latvijas Topper klubs) kopējā vērtējumā ierindojās 9. vietā, bet U21 grupā - 5. vietā.

Toms Fišers-Blumbergs (jahtklubs Engure) kopējā vērtējumā ierindojās 14. vietā, bet U21 grupā - 9. vietā, kas abos gadījumos ir arī noslēdzošās vietas.

Visi rezultāti+

 

Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

 

Laser Radial klasē, kurā startēja 23 dalībnieki - puiši un meitenes startēja kopā, kopējā vērtējumā uzvarēja Keiss Lūrs (Pērnavas j/k), 2. vietā ir Joseps Lauss (SMS), bet 3. vietā - Rasmus Mālins (Pērnavas j/k) Visi šādā secībā izcīnīja vietas arī U19 grupā.

Tikmēr Ēriks Zvilna (Latvijas Topper klubs) kopējā vērtējumā izcīnīja 6. vietu, divreiz finišējot arī pirmais. Šādu vietu Zvilna izcīnīja arī U19 grupā.

Artjoms Švecovs (JBK Jūrmala) - ieguva 15. vietu.

 

Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

 

Meiteņu konkurencē uzvarēja Annegreta Unnuka (ROPK), kura kopējā vērtējumā ir 11. vietā, 2. vietā ir Līse Kūsele (ROPK), kura kopējā vērtējumā ir 13. vietā, bet 3. vietā ir Gerta Valgma (KJK), kura kopējā vērtējumā ir 18. vietā. Valgma ir arī U21 grupas uzvarētāja.

Elvīra Ščedrina (JBK Jūrmala) - ir ceturtā meiteņu grupā, otrā un vienlaikus arī pēdējā U21 meiteņu grupā, 15. vietā - U19 grupā un 19. vietā kopējā vērtējumā.

Visi rezultāti+

 

Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

  

Skaitliski lielākajā Laser 4.7 klasē, kurā startēja 27 dalībnieki, uzvarēja Daniels Rūtels (SMS), 2. vietā ir Stens Andresons (Tallinas j/k), bet 3. vietā ir Kevins Sults (ROPK).

Robins Špats (Rīgas j/k) sacensības noslēdza 5. vietā.  

 

Foto: Purjetamise Eesti Meistrivõistlused arhīvs

 

Meiteņu ieskaitē uzvarēja Ance Sekace (Kuivižu j/k), kopējā vērtējumā ierindojoties 8. vietā. 2. vietā ir Anna Vernere (JBK Jūrmala), kura kopējā vērtējumā ir 18. vietā. 3. vietā ir - Nele Tētlausa (Pērnavas j/k).

Loreta Amsila (j/k Engure) - ir 5. vietā meiteņu konkurencē un 23. vietā kopējā vērtējumā. Sāra Caune (JBK Jūrmala) - ir 6. vietā meiteņu konkurencē un 24. vietā kopējā vērtējumā.

Visi rezultāti+

Noslēdzošais posms Laser 4.7 notiks Pērnavā no 8. līdz 10. septembrim, Laser Radial un Laser Standard - Tallinā Kalevas jahtklubā no 22. līdz 24. septembrim.

  

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE