Monday, 14 September 2020 18:41

Kumpiņa ar augstvērtīgu sniegumu Lietuvā izcīna vicečempiones titulu Laser Radial sieviešu ieskaitē

Estere Kumpiņa (Rīgas jahtklubs) aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja otro vietu Lietuvas čempionātā Laser Radial klases sieviešu konkurencē, par divām vietām labojot pērnā gada rezultātu.

Kumpiņa braucienos, kas pavisam bija astoņi, kopumā uzrādīja teicamu sniegumu. 

Pirmāja braucienā burātāja uzrādīja trešo finiša vietu, bet nākamajā saņēma disvkalifikāciju par pāragru startu un līdz ar to maksimālo punktu skaitu - 26, kas gan vēlāk pie rezultātu pārrēķina tika izslēgts. Turpmākie divi braucieni tika noslēgti augstajā otrajā vietā, bet piektajā atkārtojās otrā brauciena scenārijs, kas spēcīgi ietekmēja kopējo vietu kopvērtējumā, liedzot tikt uz pjedestāla kopējā ieskaitē. Tomēr pēdējos trijos braucienos burātājai izdevās uzrādīt augstvērtīgu sniegumu, finišējot ceturtaja, trešajā un vēlreiz trešajā vietā, tā ļaujot saglabāt kopumā augstu vietu čempionātā. Kopā čempionātā nopelnīti 43 punkti. 

Par savu sniegumu Kumpiņa stāsta, ka uz šīm sacensībām ir gājusi “uz visu banku”.

"Man izdevās gandrīz visus braucienus finišēt trijniekā, taču saņēmu arī divas diskvalifikācijas par pāragru startu. Tā bija kļūda no manas puses, kas man liedza kāpt uz goda pjedestāla kopvērtējumā,” savu sniegumu vērtē Latvijas pārstāve.

Burātāja atklāj, ka šogad daudzi vīrieši nolēmuši startēt Laser Radial nevis Laser Standard klasē, kas ir vīriešu olimpiskā klase. Kā norāda Kumpiņa "bija ļoti interesanti startēt, jo viņi ir gan fiziski spēcīgāki, gan pieredzējušāki."

Kopumā Kumpiņa floti vērtē kā spēcīgu. 

Pērn Lietuvas čempionātā Kumpiņa sieviešu konkurencē Laser Radial palika 4.vietā, bet kopvērtējumā - 10. vietā. 

Par šā gada Lietuvas čempioni ar 9 punktiem kļuva Lietuvas izlases dalībniece, olimpiete Viktorija Andrulīte (KSM Bangpūtys/LBS) no Kauņas. Andrulītei ir arī pirmā vieta kopējā vīriešu - sieviešu ieskaitē Laser Radial klasē.

Trešo vietu sieviešu ieskaitē ar 86 punktiem izcīnīja Leja Saviskaite no Kauņas (KSM Bangpūtys). 

Foto: Estere Kumpina Sailing / FB: @esterekumpina

 

Starp vīriešiem par čempionu ar 17 punktiem  kļuva Domants Jušķevičs (KSM Bangpūtys) no Kauņas, otrais ar 21 punktu ir Vasīlijs Šramkovs no Neringas, un trešais ar 40 punktiem ir Airids Rutkausks (KSM Bangpūtys) no Kauņas. 

Avots: lbs, ltregattas.eu

 

Laser Radial klasē kopā startēja 25 dalībnieki un dalībnieces. No tiem sieviešu ieskaitē konkurēja sešas dāmas. 

Lietuvas čempionāts norisinājās no 10. līdz 13. septembrim Nidā, piedaloties 129 burātājiem sešās laivu klasēs. Vienlaikus norisinājās arī Lietuvas Republikas burāšanas kausa regate un 'Vėtrungė' kauss Vladimira un Valerijam Mamontovu piemiņai.

Estere Kumpiņa, kura šī gada augusta izskaņā Liepājā kļuva par Latvijas čempioni Laser Radial klasē sieviešu ieskaitē, bija vienīgā Latvijas pārstāve Lietuvas sacensībās.

 

Avots: LBS, LETA, burātājiem.lv

 

 

 

3 komentāri

  • Stypelm Friday, 17 March 2023 05:38 Stypelm

    buy generic propecia united states 65 mm, and a wall thickness of 0

  • Innophy Sunday, 12 March 2023 16:09 Innophy

    Total RNA was extracted with TRIzol Reagent according to manufacturer s instructions Invitrogen diuretic lasix buy

  • Stypelm Wednesday, 22 February 2023 17:40 Stypelm

    He is behind the scenes reviewing the chart, results, etc buy cialis 5mg

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE