Friday, 12 June 2015 23:01

Baltic Open Regatta organizatori preses konferencē informē par regates aktualitātēm

Baltic Open Regatta organizatori preses konferencē informē par regates aktualitātēm Foto: sintija sīmane / buratajiem.lv

Lai komandu pārstāvjus, burātājus, atbalstītājus un preses pārstāvjus iepazīstinātu ar regates aktualitātēm, ceturtdien, 11. jūnijā “Euro Auto” salonā notika šā gada starptautiskās regates „Baltic Open Regatta 2015” preses konference.

 

  

Latvijas Zēģelētāju savienības valdes loceklis Valters Romans klātesošos informēja par plānoto regates norises gaitu, norādot, ka šogad sacensības notiks maršrutā Kuiviži - Romasāre - Roja  - Rīga sešos posmos, daļa no kuriem būs īsās distances sacīkstes. Atklāšana paredzēta 28.jūlijā Kuivižos. 

Savukārt sacensību galvenais tiesnesis Romāns Mickevičs pastāstīja, ka pērn sacīkstes ar 28 jahtu dalību tika aizvadītas ļoti veiksmīgi un šogad tiek gaidītas jau 40 jahtas.

 

 

Regates ietvaros 2.jūlijā Ķīpsalā notiks Nakts karnevāls, kurā uzstāsies grupa “Musiqq”, dzirdams būs Roberts Gobziņš ar “Resnajiem putniem” un pēc desmit gadu pārtraukuma uz skatuves kāps arī ansamblis “Los Amigos”.

“Reanimējot ansambli “Los Amigos”, varēsiet dzirdēt, kā puiši no Āfrikas dziedās latviešu valodā,” skaidroja Gobziņš. Tikmēr grupas “Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris izteica cerību, ka “ballīte pludmalē pie Vanšu tilta varētu būt tikpat ievērības cienīga kā Liepājā paredzētais festivāls “Baltic Beach Party””.

3.jūlijā notiks Baltijas blūza festivāls “Baltic Blues”, kurā uzstāsies Latvijas izpildītāji “Johnny B Beast” un “The Blues Gang”, Andress Rūts un “Rockhound” no Igaunijas, “Blues Makers” no Lietuvas, kā arī par Tasmānijas velnu dēvētais blūzroka ģitāras virtuozs no šīs tālās salas Robs Tognoni ar grupu. “Baltic Blues” un Siguldas Blūza svētku organizators Normunds Kalniņš atzina, ka šis varētu būt pirmais brīvdabas blūza festivāls Latvijā. 

 

 

Pirms Blūza festivāla 3.jūlijā notiks medijiem paredzētā “Renault Kadjar” regate, kas sāksies plkst.12:00.

Pirmo reizi pasākuma vēsturē regates ietvaros notiks labdarības pasākums, palīdzot smagi slimiem bērniem, jo daļa no biļešu pārdošanā uz Nakts karnevālu un Blūza festivālu gūtajiem ienākumiem sadarbībā ar labdarības fondu “Labdaris.lv” novirzīs viņu ārstēšanai. Tas nozīmē, ka ikviens, kas apmeklēs sacensību kultūras programmu, sniegs palīdzīgu roku tiem, kam tā ir nepieciešama.

 

 

Atzinību un prieku par sadarbību regates un īpaši Mediju regates rīkošanā izteica gan “Euro Auto” direktors Ansis Auziņš, gan “Mūsa Motors Rīga” direktors Andrejs Masulis. Masulis norādīja, ka Renault burāšanā nav jaunpienācējs un dažādus burāšanas pasākumus pasaulē uzņēmums atbalsta regulāri, tāpēc esot liels prieks, ka arī Latvijā viņiem ir šāda iespēja jau otro gadu sadarboties ar Baltic Open regates rīkošanā.

Sacensību noslēguma un apbalvošanas ceremonija norisināsies 4.jūlijā jahtklubā “Auda”.

 

Baltic Open Regatta 2015 - Latvijas atklātā jūras burāšanas čempionāta programma

27.jūnijs no plkst.18:00 līdz 21:00  un 28.jūnijs no plkst. 9:00 līdz 12:00 - reģistrācija, jahtu apmērīšana, pārbaude

28.jūnijs - 1.posms: EZERKAULIŅI Kuiviži - Kuiviži

Regates atklāšana ZELTA ZIRGS! Kuivižos - 28.jūnijs plkst. 19:00

29.jūnijs - 2.posms: LĀČPLĒSIS Kuiviži-Romasāre

30.jūnijs - 3.posms: CAPTAIN MORGAN Romasāre - Roja

1.jūlijs - 4.posms: PHILIPS Roja - Roja

2.jūlijs - 5.posms: ADIDAS SAILING Roja - Rīga

Nakts karnevāls - 2.jūlijs, Ķīpsala 

3.jūlijs - RENAULT KADJAR MEDIJU REGATE

Blūza festivāls - Baltic Blues - 3.jūlijs, Ķīpsala

4.jūlijs - 6.posms: LOREAL - Rīga - Rīga

Noslēguma un apbalvošanas ceremonija: 4.jūlijs plkst.18:00

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE