Thursday, 14 July 2016 16:43

Radīts stilizēts Jelgavas jahtkluba reklāmas karogs

Radīts stilizēts Jelgavas jahtkluba reklāmas karogs Foto: Inese Ulmane

Par to, ka Jelgavas jahtklubā ir atgriezusies rosība, liek domāt ne vien labi apmeklētās jahtkluba regates, bet arī vairākas virtuālas un vizuālas izmaiņas, kuras jahtklubs piedzīvojis pēdējo divu mēnešu laikā.

Maija vidū darbību uzsāka jahtkluba jaunā mājas lapa, kas ir mūsdienīga, nepiesātināta un, pats galvenais, tajā atrodama aktuālā informācija.

Bet nupat Jelgavas jahtklubs ir ticis pie jauna vizuālo identitāti pastiprinoša risinājuma - stilizēta reklāmas karoga, kuru radījusi māksliniece Irina Veselova un kurā ir ietverti vairāki jahtklubu un pilsētu raksturojoši elementi.

Karogā līdzās Jelgavas jahtkluba ģērbonim ietverts Jelgavas pilsētas logotips, kas ir stilizēts Jelgavas pilsētas ģerbonī attēlotās aļņa galvas attēls ar uzrakstu "Jelgava".

Tāpat karogā ir redzams Jelgavas pilsētas svētku logo, ko par godu Jelgavas 750. gadadienai izveidoja reklāmas un zīmolu izveides speciālists Ansis Griķis. Tajā par galvenajiem vadmotīviem izraudzīti pieci elementi – vēsture, ūdens, daba, smiltis un cilvēks –, kas raksturo pilsētas un tās iedzīvotāju izaugsmi cauri laikiem.

Karogā ietverts arī jahtkluba aktīvas dalībnieces Ineses Ulmanes foto ar jahtkluba jahtām, kuru papildina stilizēti viļņi un jahtas, kā arī jahtkluba mājas lapas adrese.

 

SEKO MUMS

AKTUĀLĀ LAIKA PROGNOZE